Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Evinize Renk Katacak Renkli Dresuar Modelleri 2015 / 2016

Yaşam alanlarının tarzını belirleyen , dekoratif zarif mobilyalar arasında dresuar modelleri geliyor , geçmişten günümüze ev dekorasyonunun vazgeçilmez mobilyası haline gelen dresuarlar , genellikle oturma odalarında , antreler , yatak odaları gibi alanları tamamlayan dekoratif tasarımlar. Üretim teknolojilerinin hızla gelişmesi ile mobilya modelleri arasında fazlasıyla değişime uğrayan mobilyalar arasında geliyor dresuarlar. Dresuarların geçmişine baktığımızda karşımıza son derece zarif , ağır işçilik sonucunda ortaya çıkan oymalar ve varak detaylar klasik dekorasyon tarzının vazgeçilmez detayları olarak çıkıyordu. Ancak son yıllarda dresuar modelleri karşımıza oldukça renkli ve modern hatlar ile çıkmaya başladılar.

Renkli dresuar modelleri günümüzde modern ev dekorasyon örneklerinde en fazla tercih edilen dekoratif mobilyalar arasında , modern oturma odalarında oldukça önemli bir rolü bulunan dresuar modelleri arasında birbirinden farklı ve ilginç tasarımlarda bulunuyor.  Dekoratif dresuar modelleri bir çok farklı modelde karşımıza çıkabiliyor , örneğin bazı modeller aynalı , bazı modeller ise aynasız olarak kullanılıyor. Dikkat çeken bir başka nokta ise 4 ayaklı dresuar modelleri , günümüzde artık duvara yaslanır şekilde iki ayaklı olarak tercih ediliyor.

İlginizi Çekebilir : Dekoratif Cam Konsol Modelleri 2015

Genellikle ahşap malzemeden tasarlanan , çekmeceli yada düz şekilde kullanılabilen , kullanım şekli olarak duvara dayalı yüksek masalar olarak bilinir dresuarlar. Özellikle klasik dekorasyonda altın varaklı dresuar modelleri ve oymalı dresuarlar klasik tarzı tamamlayan en önemli mobilyalar arasında yer alıyor.  Galerimizde sizler için seçtiğimiz Renkli ve Dekoratif 16 Dresuar Modeli  size ilham verecek şıklıkta ve güzellikteler. Beğendiğiniz modeller ve fiyatları için konu altından bize ulaşabilir ve detaylı bilgileri alabilirsiniz. Sözü fazla uzatmadan sizler için hazırladığımız yeni sezon dekoratif dresuar modelleri ile baş başa bırakıyoruz..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ