Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Bu yazımızda, pembe dekor olarak sizin için en  tarz renkli iç tasarım fikirlerine sahip, şehir merkezinde şık daireler seçtik. Bu dairelerin iç tasarımlarında doğal ışık ve ilginç kat planları gibi bir çok ilham alacağınız şey var. Mobilya seçimleri ise dikkatle evin kişiliği ve sakinleri olmak üzere her ikisinide yansıtan mobilyalar ve dekor seçilmiştir. Bu ev dekorasyonu modellerinde tüm sonuçlar eğlenceli ama sofistike tarzları bulunmaktadır. Kentsel mutfaklarda küçük bir eğilim vardır. Mutfak kuytusunun rengi  daha nötr tutarak, ev  daha rahat hisseder. Taze çiçek aranjmanları eklenmesi konuksever yapar ve harika yemek atmosferi sağlar. Yemek masası kolayca bir çalışma yüzeyine dönüştürülebilir  ya da daha açık bir zemin alanı için katlandığında uygun fiyatlı bir seçenektir. eşleşmeyen renkli  sandalyeler ise yemek alanında  çok daha genç bir görünüm verir…

Neon portakal ve pembe siyah ve beyaz gibi renkler  ev iç tasarımlarında harika ve enerjik hissettirir. Asla renk seçimlerinde korkak olmayan.Daha şık bir atmosfer için tuğla duvarların üzerine renkli detaylar tablolar ekleyin.

Çalışma alanı daha geniş sunulurken bir masa gibi bu sefer… Ayrıca bu temiz çalışma alanı, aydınlık ve açıktır.

Daire gerçekten çok asılı bölücü ve seviyelerinin  boşluklarını ayıran önemli, iç duvarları yoktur. Bu  rahatlatıcı geniş oturma odasından, yemek alanı ayrı bir köşededir.

Renkli İç Tasarım Fikirleri 2016 – Galeri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ