Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Duşa kabin kullanılmayan banyolarda tercih edilen banyo perdeleri birbirinden şık modelleriyle banyolarda modern bir tasarım imkanı sunmaktadırlar. Yıkanabilir olan ve kir tutmayan banyo perdeleri, birbirinden farklı renk çeşitleriyle banyo dekorasyonunuzu tamamlamaktadır. Küvetlerin önüne koyulabileceği gibi duşlar için de kullanılabilen banyo perdeleri değişik ebatlarda olabilmektedir. Banyo perdeleri iki parça olabileceği gibi tek parça olarak da kullanılabilirler.

Şeffaf plastikten banyo perdelerinin yanında, su geçirmeyen kumaştan banyo perdeleri de bulunmaktadır. Renkli banyo perdeleri, tek zemin üzerine değişik motiflerle olabileceği gibi karma desenlerle de üretilmektedirler. Çiçek motiflerinin kullanılabildiği modellerin yanında, geometrik desenlerin kullanıldığı, hayvan motifli desenlerin bulunduğu veya hoş ve değişik dizaynlarla da banyo perdeleri kullanılabilmektedir.

Deniz görüntüsünün banyolara yansıdığı renkli perdeler, üzerinde insan figürlerinin bulunduğu perdeler, üzerine işlemelerin bulunduğu perdeler gibi birçok değişik banyo perdesi, banyolarda kullanılabilmektedir. Renkli fırfırlı perdeler, üzerinde çeşitli şehirlerin resimlerinin bulunduğu banyo perdeleri gibi banyo perdeleri de banyolarda tercih edilmektedir. Pastel tonlarında tercih edilebilen banyo perdelerinin yanında parlak ve daha renkli tercihlerde banyolar için şık ürünlerdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ