Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Renkler ile modern yatak odası dekorasyon fikirlerini sizler için seçtik.Sizde evinizde yatak odalarınızı dekore ederken bu renklerden ilham alabir şık ve modern yatak odaları dekorasyonu yapabilirsiniz.
Mor ve yeşil, modern yatak odası
Bu modern yatak odası , mor ve yeşil bir cesur renk paleti ile nötr halı ve yatak başlığı  ile dengelenir. Özelliği duvar boyunca devam edilir bir renk düzeni sunar. Burada, yatak odasına mor  sandalye kullanmak daha aydınlık görünüm verir. Buna ek olarak, beyaz lambalar ve başucu çekmeceleri desenli duvar kağıdı etkisini kırmak için yardımcı olur.

Patchwork yatak odası
Bu aydınlık yatak odası nötr tonları ve pembe tonlar ile ortak bir renk paleti ile bir araya geldiği,  antika mobilyalar ve modern aksesuarların birlikte güzel bir karışımıdır. Çiçek yatak odasına uyumlu bir görünüm oluştururken, eşyalar, depolama ve duvar tablosu boyunca şık bir yatak odası dekorasyonu sağlar. Nötr duvarlar, halı desenleri ve parlak renkler için ideal bir arka plan sağlıyor.Patchwork Çarşaf seti ise yatak odasını tamamlayan harika bir ektir.

Sakin gri yatak odası
Bu yatak odası gri tonları ile sakinleştirici bir sığınak oluşturmanın harika bir yoludur. Yoğun bir desen kaplı  wallpapered duvar kağıdı özelliği, onu yumuşatan gri ve beyaz  renk paleti kullanılarak tasarlanmış. Renk teması başucu mobilyalarını tamamlayan gri duvarlar ile oda boyunca devam eder. Farklı sesleri monoton havadan çıkmasını sağlamak için yumuşak mobilyalar kullanılır. Yatağın benzer  renginde dolap kullanılması oldukça uyumlu bir görünüm verir.

Çiçek desenli tekstil ile yatak odası
Çiçek desenleri bu soluk pembe ve krem yatak odasında ağır bir özelliği vurgular. Çeşitli baskılar varken, hepsi birlikte benzer bir renk paleti sayesinde geliyor. Her zaman etrafta görmek istemediklerinizi uzakta saklamak için mükemmel -Akıllı bir depolama çözümü çiçek desenli bir puf, çiçek desenli bir perde ile harika uyum oluşturulur. Yatağın üstünde keten bir çiçekli yatak örtüsü  yatak odasına vintage bir görünümde sağlar.

Rahatlatıcı su yeşili yatak odası
Soluk yeşil geleneksel bir yatak odası için çaba harcamadan zarif bir renktir. İşte o süslenmiş kumaşlar, süslü boyalı ahşap mobilyalar, ince çini ve kristal avizeler için mükemmel bir yatak odası dekorasyonu haline getirmektedir.

Geometrik duvarı kağıdı ile Modern pastel yatak odası

Zengin üçgen tasarım duvar renkli kağıdı ve duvarlardaki bu ifadeyi  güzel bir şekilde yumuşatmak için pastel tonları ile dengeli ve dikkatli bir mobilyalar seçilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ