Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

İlkbahar ev dekoru pencere önü  için, şık ve rahat cumba koltuklar 
Benim en sevdiğim bahar dekorasyonu modellerinden, güneş ışığının yansıdığı pencere önü cumba koltuk modelleri aynı zamanda yerden de tasaruff  etmenizi sağlıyor. Önümüzde ki ilkbahar da sizde evinizde yapmak için galerideki resimlerden ilham alıp uygulayabilirsiniz.Cumba koltuk için  bazı akıllı diy fikirleri arıyorsanız bunların hepsi muhteşem?

Evet, olması gerektiği gibi cumba alanınızı maksimum kullanmak için aşağıdaki resimleri detaylı inceleyin. Pencerelerin önünde Çoğu zaman boş alan bırakılır, ama evinizin pencere kösesine bunlardan birini yapmak isteyebilirsiniz.Şık ve rahat cumba koltuklar  içeriden güneş ışınlarını almanıza veya zevkle yağmur düşüşünü  izlemek istediğinizde evde en rahat bir nokta olacaktır.

Biz  sadece en iyi dekorasyon fikirlerini topladık, bu yüzden herkes için şık bir şey vardır. Onlar aynı zamanda kolay DIY projeleri arasında,  neden tamamen kendiniz bunları yapayın ki.  Evde herhangi bir odaya  ekstra oturma alanı getirmek istiyorsanız, bu sizin için doğru seçimdir. Kendinize inanılmaz pencere önü bir koltuk yapın ve dışarıyı izleyip serbest zamanınızın tadını çıkarın!

Pencere önüne Cumba bir koltuk yada sedir ekleme, zemin alanını boşaltmak odaya depolama alanı eklemek ve size oturmak için rahat bir nokta hazırlamak için harika bir yoldur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ