Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Yatak odalarında kullanılan renkler uyumlu olmalarının yanında dinlenme alanı olan yatak odalarında huzur bulmanız için de önemlidir. Özellikle kız çocuk odalarında tercih edilen pembe rengi, huzurlu ve dingin bir oda yaratabilmek için ideal yatak odası renkleri arasında yer almaktadır. Pembe rengini beyazla harmanladığınızda rahatlıkla yetişkin odalarında da tercih edebilirsiniz.

Pembe beyaz yatak odası dekorasyonu, özellikle 2016 senesi içerisinde çok moda olan bu iki renkle tasarlandığında hem trend bir yatak odanız olacak, hem de uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz hoş bir tasarıma sahip olabileceksiniz. Naif bir renk olan pembe, beyazla harmanlandığında ortaya çıkacak olan şıklık görülmeye değerdir. Duvarlarınızda ve mobilyalarınızda beyaz tonları kullanarak, tekstil ürünlerini pembe renklerde seçebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz zaman farklı bir renkte yatak odası kurgulayabilirsiniz.

Bunun yanında duvarlarınızı pembe renge boyayarak mobilyalarınızda beyaz tercihleri kullanabilirsiniz. Uçuk pembe ya da bebe pembe renkleri uykuyu rahatlıkla getiren ve yatak odaları için ideal renklerdir. Beyazın göz yoruculuğunu kıran pembeyle tasarlayacağınız yatak odası dekorasyonu uzun yıllar kullanacağınız bir dekorasyondur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ