Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Kız odaları için en belirgin ‘şık’ renk genellikle pembe olarak bilinmektedir. Belki yirminci yüzyılın ikinci yarısında yakalanan moda trendleri sadece biridir. Aslında, 1900’lerin kadar uzanan moda danışmanlığı makalelerde erkek bebek için ne kadar mükemmel ‘pembe’ dekorasyonlar olduğuda yazılmaktadır.Ancak, bugün pembe açıkça kızlar ve kadınlar ile ilişkili bir ren; pembe kız ‘yatak odası modelleri içinde bir yeni tasarım ve dekorasyon fikri vardır.Ayrıca kalıcı bir popülerlik sağlar.
Modern evlere sorunsuz pembe rengi entegre etmeye yardımcı olabilecek tasarımlar, aksesuar ve iç stillerinden bolca bulabilirsiniz.

Genç kızlar bu dört duvar içinde kendi zamanının çoğunu harcar, kendi yatak odasını ekstra özel yapmak istemeleri de bu yüzden çok mantıklı. Kişiselleştirilmiş aksesuar ve şık  dekor öğeleri bu konuda yardımcı olabilir. Bu muhteşem ve şık kızlar için yatak odası modelleri, onların odasında da benzer şık gölgeler dahil edilerek ilham alınabilir, pembe tonlarını beğendiğiniz resimleri sizde kız odası dekorasyon modelleri için deneyin!

Pembe ile sihirli bir dokunuş
Hiçbir şekilde pembe iç dekorasyon oluşturduğunuzda pembe ile başka bir şey kullanılmaz anlamana gelmez.  Hollywood tarzı bir kız yatak odası için çok şık tasarımları görebilirsiniz, Siyah ve beyaz çizgili, beyaz zemin, pembe aksesuarlar ve ayna ya da glamour sayının eklemenize yardımcı olacak güzel düzenlenmiş ikili renkler. Böyle bir tema gençler kızların yatak odası dekorasyonu için en iyisidir.

Disney Prenses Stili kız odaları

Disney kızlar için oldukça popüler hale gelmiştir ki, bir şey varsa o genç kızlar arasında ‘prenses teması “dir. Kaç yaşında olursa olsun bir prenses gibi muamele görmekten hoşlanırlar ve dolayısıyla Disney Prenses tarzı evde küçük biri için yatak odası dekoru mükemmel bir seçimdir . Bu temayı kız odalarında oluşturmak çok zor değil birkaç diğer nötr tonlarda ve eşleşen renkler ile pembeyi daha bol kullanarak prenses temalı çarşaf, duvar kağıdı ve aksesuarları kullanarak dekore edebilirsiniz.

Ayrıca bakınız; Kız bebekler için 20 Muhteşem 2015 Pembe Bebek Odası

Tertemiz Beyaz ve Pembe Kız Odaları

Prenses gibi bir oda tarzına hiç bir kız ne olursa olsun itiraz etmez, o zaman beyaz ve pembe karışıma  ihtiyaç vardır. Bu kız odalarının zemini olarak beyaz kullanma  tüm bu şık ve  çağdaş kız odaları için ideal bir renk karışımıdır. Beyaz ve pembe birbirlerini çok iyi ve kolaylıkla adapte olur  peluş süsler pembe ile harika görünür .

Bir Çok Renk İle Kız Odası Dekorsyonu

Kız odası dekorasyonunda kolayca ana rengi pembe kullanarak diğer renkler ile kombinasyonlar yapabilirsiniz…Çevre dostu çocuklara yönelik doğa temaları ve renkleri kullanabilir. Sevgi  ve doğal sahneleri tasvir ile yeşil ve pembe karışımı şık bir seçenektir. Kırmızı ve turuncu ile sık kullanılan iki diğer renklerde olan pembe yatak odası ve geniş kontrast taşımak için parlak varyantları göze çarpıyor. Mor pembe şık bir tarz için bir ipucu  aşırı dozda olmadan sofistike ve rafine bir ortam yaratmak için mükemmel bir seçim olabilir.

Pembe Renk Şık Kız Yatak Odası Fikirleri 

Çocuk odası dekorasyonu için sitemizde yayınladığımız 15 İnanılmaz Çözümlü Küçük Çocuk Yatak Odası Çözümleri adlı makalemizi mutlaka inceleyin. Burada bir çocuk odasının nasıl dekore edilmesi gerektiği hakkında önemli ip uçları paylaştık. Küçük veya büyük olsun çocuk odalarında kullanılan dekorasyon püf noktaları farklılık göstermektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
BİR YORUM YAZ