Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Şık bir oturma odası oluşturmak istiyorsanız , şık ve parlak kumaşlar kullanmalısınız ve aynı zamanda zarif mobilyalar tercih etmelisiniz. Oturma odası için şık parlak mobilya modellerinden bir sürü vardır, ama seçimlerde küçük detaylar çok önemlidir. ( mobilya tasarımları ve renkleri gibi ) En önemli şey bence sıradan mobilya kullanırsanız, kullandığınız kumaş seçenekleri, kırlentler gibi detaylarla da şık ve zarif bir görünüm oluşturabilirsiniz. Hatta renk seçimlerinizi daha parlak renkli mobilyalar ile yapmalısınız.

Aslında, ben sadece her küçük ayrıntı hakkında konuşurken renkli koltuk takımları, köşe koltuklar, oturma grupları gibi modelleri seçmenizden bahsetmiyorum. Örneğin sade bir oturma odası için basit bir fikir renkli yastıklar kullanın bunlar bile oturma odası görünümünü değiştirmek için yeterli olabilir.

Yoksa oturma odası zemini için renkli kilim kullanabilirsiniz. Örneğin sade veya açık renk bir oturma odasında pembe halı olduğunu düşünün. Bu gibi parlak renkler ve detaylar oturma odanızın görünümünü değiştirecek, göreceksiniz.

Ayrıca bakınız; Evinizin canlanmasında Etkili Dekorasyon Renkleri 2015

Eğer 2015 için yeniden oturma odanızı dekore etmek istiyorsanız , aşağıdaki bu salon fikirleri gördükten sonra, oturma odanızda daha renkli şeyler kullanmak isteyeceksiniz.

2015 IÇIN ŞIK MOBILYA FIKIRLERi

Oturma odası için Şık mobilya Fikirleri 2015

Oturma odası için Şık mobilya Fikirleri 2015

Bunlar arasında pembe koltuklar benim favori renklerim arasındadır, ayrıca kadife kumaşlar koltuklarda daha canlı ve parlak durur… Rahat görünümlü, şık görünümlü ve yaratıcı tasarımlar 2015 için daha popüler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ