Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Gençleri memnun etmek zor, ama müthiş gen kız odaları ile onların güzel yüzlerinde  bir gülümseme yaratmak garanti; kızlar için muhteşem oda modelleri, dekorasyonları, taze fikirler ve yeni pembe renkler ile dolu şık odalar seçebilirsiniz… Özellikle genç kızların favorisi sıcak pembe ve şık gri oda kombinasyonu rengi,   canlı ama dengeli bir düzenle harika bir oda stili oluşturuyor.Genç kız odalarında en önemli detaylar çalışma ve makyaj sandalyesi, renkli kırlentler, yastıklar ile şeker pembe, gül kurusu perde modelleri…Bu detaylar genç kız odasını bir anda müthiş bir görünüme sokabilir. Dikkat çekici depolama rafları, kitaplıklar okuma ve ders zamanı için rahatlık sunarken aynı zamanda oda dekorasyonuna da düzenli ve etkili bir görünüm getiri. Okul kitapları ile odada yığılmayı önleyerek güzel ve düzenli görünüm sağlar. Başka kaçınılmaz toplu mimari şeklinde bir platform yatak ilavesi ile çalışma masası birlikte harika bir ikili olabilir.Bunun için özel tasarım mobilyalar yaptırabilirsiniz.

İlginizi çekebilir; Şık ve modern kız odası yatak fikirleri 2015

Nötr duvarlar eğlenceli ve şık , aynı zamanda büyük film yıldızlarının, ve sanatsal tabloların yerleşimi için güzel bir arka plan sağlar.

Genç kız odasında hoş kaplı olan kumaşlar, kadınsı desenleri ile dolu ofis koltuğu ve çalışma bölgesi ile uyku alanı birbiri ile bütünlük oluşturur. Ayrıca oda uyumuna göre harika  duvar kağıtları seçilebilir.

Genç kız odalarına en çok yakışan ren kombinasyonu ise; elma yeşili ve pamuk şeker tonları birlikte müthiş bir ikili oluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ