Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Muhteşem Merdiven Tasarımları
Evlerinizde eğer merdivenler mevcutsa ve bu merdivenlerin daha modern görünmesini istiyorsanız evinizi dekore ederken bu alanlara da özen göstermelisiniz. Sizin için merdivenleriniz de ne gibi değişiklikler yapabilirsiniz göz atalım istedik. Aslında bu alanlara ne gibi değişiklik yapabilirim diye kafa yorduğunuzda aklınıza pek parlak fikirler gelmeyebilir ama her şeyde olduğu gibi bu alanda da yapılmışı var diyoruz ve sizi yapılan modellere bakarak biraz heveslendirmek istiyoruz. O yüzden sizin için hazırlamış olduğumuz örnek dekorasyon modellerine göz atarak fikir edinebilirsiniz.

Muhteşem Merdiven TasarımlarıAslına evlerde iç dekorasyon yapıldığında atlanan en belirgin alanlardan bir tanesi de merdivenlerdir. Nasıl olsa merdiven ne yapabiliriz ki demeyin merdiven tasarımları ile bile evlerinizi daha şık bir hale getirebilirsiniz. Artık merdivenlerinizi 2. plana atmaktan vazgeçmeli ve hemen işe koyulmalısınız.

Kullanışlı Alanlar Yaratın
Örnek fikirlerde de gördüğünüz gibi bu alanlarda sadece görsel açıdan değil işlevsel olarak da işe yarayan alanlar oluşturabilirsiniz. Bunlara en iyi örnek kitaplık modeli olacaktır. Yada kullanmadığınız elbiseleri koymak için güzel bir dolap. Resimde gördüğünüz gibi merdiven alt boş kalan kısmı değerlendirilmiş ve ortaya güzel bir tablo çıkmıştır.

İlginç Merdiven TasarımlarıYada ben değişiklik yapmak istiyorum diyorsanız biraz diğerlerine oranla pahalı duracaktır ama güzel bir tercih buda.

Muhteşem Merdiven Tasarımları Foto Galeri
Sizlere fikir vermesi açısından hazırlamış olduğumuz Muhteşem Merdiven Tasarımları foto galeri sayfasından en iyi merdiven dekorasyon fikirlerini bulacaksınız.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ