Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Doğtaş mobilya, mobilya sektörünün öncü kuruluşlarından biridir. Türkiye’ de bulunan bir çok mobilya fabrikaları içerisinde en büyük paya sahip olan bir mobilyadır. 1972 yılında  Türk girişimci, Hacı Ali Doğan bir atölye de Doğan Mobilya adıyla kurmuştur. Daha sonra oğulları bu atölyeyi genişleterek 1987 yılında Doğtaş A.Ş’ yi kurarak kurumsallaşma yolunda ilk adımı atmışlardır. Avrupa standartlarına uygun olarak mobilya üretmekte ve bir çok ödüle layık görülmüştür. Tasarım olarak. Doğtaş mobilya olarak konforu ve rahatlığı bir arada sunarak her zaman müşteri memnuniyetini önemsiyoruz. Mağazalarımıza gelen müşterilerin hepsiyle ayrı ayrı ilgilenerek özel olduklarını hissetmelerini sağlamak adına elimizden geleni yapıyoruz.

Son dönem teknolojik ilerleme ve gelişmeleri takip ederek her zaman kendini güncelliyor ve her dönem muhteşem tasarımları sizin hizmetinize sunuyor. Türkiye’ de en fazla iş istihdamına sahip olan firmamız yeniliğin öncüsüdür. Teknik servisi de eğitimli elemanlardan oluşmaktadır o yüzden hiçbir sıkıntı duymadan sonsuz güvenebilirsiniz. Doğtaş mobilya  da ürünlerin en iyi koşullarda üreterek yaptığı işi önemsiyor ve ürünlerine çok güveniyor ayrıca ürünlerine 5-10 arasında bir garanti süresi veriyor bu harika bir özgüven.  Doğtaş mobilyanın ürünlerinden bahsedelim biraz da;  yatak odaları, yemek odaları, genç odaları, ev tekstil ürünleri, koltuklar, kanepeler, sehpalar ve yatak, baza üretimiyle her zaman ön planda ve göz kamaştırıcı ürünleriyle herkesin tercih edebileceği bir şekilde, garanti seçeneğiyle de tam size göre bir ürün.

Doğtaş 2018 salon takımı modelleri açıklamalı şekilde resim galerimizde  

Yatak odaları: Son dönemin yeni çizim ve tasarımlarıyla yine en önde yerini alıyor. Her bütçeye uygun fiyat seçenekleriyle herkesin zevkine ve tarzına hitap edebiliyor. Lake malzeme kullanması da ürünlerinin çeşitliliği gerçekten uğramadan modellerimize bakmadan  geçemeyeceğiniz güzellikte.

Koltuk takımları: Çok fazla çeşitliliğe sahip olmakla birlikte Avrupa standartlarına göre üretim olduğundan Türkiye ve diğer ülkelerin de tercih edeceği bir tarz.

Yemek odaları: Orijinal ve özel yapım tasarımlarıyla her zaman ön planda renk seçenekleri ve modellerini çokluğu tercih sebebidir. Her kesimden insana hitap edebilecek düzeyde üretilmiştir. Çocuk odaları da oldukça iddialı duruyor seçim sizin .

Büyük emekler ve maliyetlerle size sunduğumuz ürünlerimizi sevdiklerinizi gururla karşılayın diye en büyüleyici tasarımlarımızla her zaman yanınızdayız. Ürünlerimizin kalitesini anlamanız için dokunmanız yeterli;  göreceksiniz asla pişman olmayacaksınız. 44 yıldır kendimize koyduğumuz hedeflerden şaşmayıp her zaman daha ileriye diyerek çalışmalarımıza devam ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Mobilyam Moda dedi ki:

    Mavili takım çok hoş duruyor

    1. Nilüfer dedi ki:

      Güzel yorumlarınız için teşekkürler

BİR YORUM YAZ