Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Egzotik ilham verici ve muhteşem, mor, antik Roma’dan modern zamanlara  bir gölge olmuştur.Morun birçok tonu zenginlik ve muhtemelen sadece altın ile eşleşen görsel zenginliği duygusu uyandırmak için harikadır. Ama altın aksine, iç tasarım dünyasında daha yaygın kullanılabilir, ve onun ezici gölgesine rağmen, mor doğru kullanıldığında ev dekorasyonu en çarpıcı şekillendirmeler ile sona erebilir. Geleneksel cesur mor renk büyük ölçüde yatak odası ve oturma odasında diğer renkler ile bir karıştırma olarak kendi yolunu bulur. Oturma odasına vurgu eklemek ve daha çağdaş mutfaklar için mor rengi kullanabilirsiniz .Bugünün Mor İle Görkemli Yemek Odası Modelleri sizde bir göz atın…

Mor yemek odaları, lüks, sofistike ve ihtişamı ile sizin üzerinde harika bir etkisi vardır. Mor ile çalışan riskli olabilir, bu yemek odaları  spot olsun vitrin olsun mor detaylar ile dekore edilebilir.
Lüks dökümlü
Son birkaç yıldır ev sahibleri renk paletleri karşısında daha cesur bir yaklaşım alarak, morun çeşitli tonlarını  iç dekorasyon kullanımında artış göstermektedir.Sizin  yemek odasına, bu rengi dahil etmenin kolay yolu  duvarları mora boyamak olduğunu söyleyebiliriz. Eğer yemek odasına  havadar bir taze hava vermek istiyorsanız mor bir aydınlatma ile ışık vermeyi seçin. Eğer mor un koyu bir varyasyonuna aşık iseniz, dengeli bir görünüm elde etmek için düzensiz kullanabilirsiniz.

Sessiz ve Sade
Mor geniş tonları sayesinde mütevazı değişen temalar arasında geçiş yapmak için izin verir, sade ve abartısız bir görünüm verir… Böyle gri gibi zarif nötr tonlar ile soğutucu morlar birleştiren yemek odası daha çağdaş, sakin bir atmosfer elde etmeye çalışmak isteyenler için mükemmel bir seçenektir. Aydınlatma mor yemek odası genel tanımlanmasında önemli bir rol oynamaktadır.

Enerji Verici Vurgular
Çoğumuz yeni bir renk aşığı  olduğunda ‘vurgu rota’ alarak, neredeyse anında duvarları boyayarak işe başlarız… Aslında, mor için bunun tam taahhütte bulunmadan önce bu enerjik renk bir kaç vurgu ile bakmayı denemek daha iyidir! Akıllı sarkıt  ışıkları güzel yemek masası sandalye, mevcut seçenekler çeşitli seçebilirsiniz. Perdeler gerçekten herhangi bir önemli değişiklik yapmadan bir mor parlaklık ile odayı dolduran bir başka kolay yoldur. Nötr zemin ile çağdaş yemek odaları bile basit mor vazo veya duvar sanatı kullanarak büyük bir görsel etki yapabilir.

Ton karışımı

Duvarların Ötesinde

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ