Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Kesinlikle monokrom renkli ev dekorasyonu modelleri daha yaratıcı bir şekilde renkler kullanarak iddialı ve şık evler oluşturabiliyor. Kullanılan çok parlak renkler cesur bir görünüm, ve özellikle tatmin edici bir hava veriyor.Bu ev dekorasyonlarında renk ve oyunculuk her fırsatta ön plandadır. Cesur mavi ve mor tonları, vahşi Fas ilham desenleri ve dokulu duvarlar, bu evleri her an nefes kesen hale dönüştürüyor.Sanki onlar ile hayata bakmak daha dolu.

Sadece 50 metrekare ile bu evlerde çalışma alanı, oturma odası dahil olmak üzere, mutfak , yemek alanı, yatak odası , giyinme odası, kütüphane ve büyükçe bir banyolar ile nasıl şık ve modern gösterdiğini fark edebiliyoruz. Bazı yaratıcı tasarım hileler ile küçük evleri bile bu kadar büyük ve şık gösterebilirsiniz.

Kolay yerden tasarruf tekniklerinden biri mutfak alanına,  küçük bir yemek yüzeyi ile birleştirmenize bağlı. Yüzey şef için bir hazırlık alanı olarak ikiye bölünebilir.

Ayrıca bakınız; Küçük evler için 18 Fonksiyonel ve Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri .

Mutfakta açık oturma odası, kesinlikle bu dairede en egemen güçtür. Onun  kadife dokulu  kanepeleri parlak renkler ve kaprisli desenlerin kullanımı ile tüm dikkatleri bu alana çekiyor.Kanepe ihtiyaç duyulduğunda ayrıca misafir için rahat bir yatak da olabiliyor.

Yatak odası gerektiğinde gizlilik sağlamak değil, aynı zamanda evde kalan küçük bir odanın değerlendirilmesi için tasarlanmış.. Yatak odası ve oturma alanı da  tasarımında benzersiz bir 3D duvar bulunmaktadır.

Sıcak renkler ile  misafirperver ve alan oluşturmak için harika renkli tablolarda çok şık görünüyor.

Evde Konukları hemen derin bir peluş kanepe karşılıyor ve mutfak kısmi ahşap panelli duvarla evin geri kalanından ayrılıyor. Kanepenin arkasında, renk aşkı tablo eserlerinden esinlenerek üç canlı parça ile alana daha çok renk veriliyor.

Ayrıca ev  lambaları ile çok dikkat çekiyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ