Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Modern dekorasyonlar genellikle sadelik ve şıklığın ön plana çıktığı dekorasyon seçenekleridir. Yatak odalarında modern dekorasyon uygulamaları, yenilikçi mobilya anlayışlarının ve özgürlükçü fikirlerin ortaya çıkmasıyla birlikte son 15 ila 20 yıllık bir dönemi kapsamaktadır. Kullanışlı bir yatak odası anlayışının en güzel örnekleri olan modern yatak odaları, dekorasyonunuzla uygun olarak seçildiğinde ince bir şıklığın göstergesi olmaktadırlar.

MODERN YATAK ODASI DEKORASYONU

Modern yatak odası dekorasyonu yapabilmek için öncelikle duvar, tavan renklerinizde ve halı modelleri üzerine seçiminizde oldukça sade bir anlayışı benimsemeniz gerekecektir. Modern dekorasyon mümkün olan en minimal seçeneklerin kullanıldığı ve hemen hemen hiçbir süslemeye yer verilmeyen bir dekorasyondur. Modern bir yatak odası dizayn edecekseniz, odanıza katacağınız her parçanın işlevsel olmasına özen göstermelisiniz. Minimalist tarzın hâkim olduğu modern yatak odalarında, bej, krem, gri gibi renklerle harmanlayabileceğiniz siyah, kahverengi gibi tonlarla kontrast yaratabilirsiniz.

Genellikle ferah bir görünüme sahip olan modern yatak odalarında duvar, halı ve tavan renkleri de açık renklerden tercih edilmektedir. Modern yatak odasında en önemli parça yataktır. Yatak odanızın assolisti olmalıdır. Yere yakın bir bazanın üzerine koyacağınız bir yatak modern çizgide olacaktır. Renk olarak, beyaz, siyah, koyu kahve ve gri gibi renkler tercih edilebilir. Yatak başlığı da oldukça sade yatakla aynı renk ve işlemesiz bir başlık olmalıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ