Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Yatak odası dekorasyonu için birçok fikri bir araya getirdik. Hayatımızın büyük bir kısmını yatak odalarında geçiriyoruz. O halde bu odalarımızı en güzel şekilde dekore etmemiz gerekiyor. Peki yatak odası nasıl dekore edilmelidir? İşte bu sorunun birçok cevabı vardır. Büyük ya da küçük olsun yatak odalarında farklı püf noktalarına değinmek istiyoruz. Her iki durumda farklı modeller ve teknikler kullanılmalıdır. Özellikle küçük yatak odalarında minimal ve pratik mobilyalara ve açık renkli bir dekorasyona ihtiyacımız olacak. Büyük yatak odalarında ise tercihinizi açık renklerden veya dinlendirici doğal renkler kullanmak iyi bir seçenek olacaktır. Mavi, yeşil, bej veya krem renkler ile dinlendirici ve ferah ortamlar elde edilebilir. Tüm bu modelleri resimli örneklerle birlikte size resim galerimizde açıklamaya çalıştık. Bu modellere bakarak siz de birbirinden güzel fikirler edinebilirsiniz. Haberimizde sizlere birbirinden güzel modern yatak odalarından bahsedeceğiz. 22 farklı model ve 22 farklı yaşam alanı.
Modern Yatak Odası Tasarım Fikirleri (İlk resme tıklayarak galeriyi gezebilirsiniz)

Yatak odalarını her ne kadar gece ve yatmak için kullanıyor olsak da yeni bir güne yatak odamızda başlıyoruz. O yüzden enerji dolu bir günün başlangıcı için yatak odalarımıza önem vermeliyiz. Bu tabi işin görünmeyen yönü. Bir diğer önemli şey de bu odaların kullanışlı ve rahat olmasıdır.

Mavi Renkli Yatak Odası Dekorasyonu

Mavi Renkli Yatak Odası Dekorasyonu

Herhangi bir evde, yatak odası en  özel alandır. Bu ne olursa olsun kendi kişisel tarzı, ve orada uyuyan kişiye rahat ve güzel gelmelidir. Bu yazımızda modern yatak odalarının her birinde, özenle tasarlanmış ve her detay dikkate alınarak dekore edilmiş harika fikirler bulacaksınız. Modern Yatak Odası Tasarımlarında sizde özellikle kişilik sıçraması ile şaşırtıcı müthiş mobilyalar ve kıskanılacak estetik objektifler göreceksiniz.Her yatak odası tasarımı gerçekten muhteşem.

Sarı Renkli Yatak Odası Dekorasyonu

Sarı Renkli Yatak Odası Dekorasyonu

Bazı yatak odalarında temiz, beyaz birçok ayrıntı ile sade tutulduğunu göreceksiniz, genelde 2016 / 2017 yılında yatak odalarında düşük profilli yatak bulunmaktadır. Yatağın arkasındaki duvara ise şık derme çatma başlık haline dönüşmüş  benzersiz tasarımlar göreceksiniz. Bir diğer  yatak odasında ise ahşap kullanımı, ve müthiş ahşap dolaba  ağaç tasarımı çok rahat hissettiriyor ! sanat adeta yatağın arkasında saklı.

Açık Renkli Yatak Odası Modelleri

Açık Renkli Yatak Odası Modelleri

Diğer bir yatak odası tasarımında ise yatağın altında bazı köşe duvarda ahşap vitrin ile yaratıcı depolama seçenekleri sunuyor.Burada aynı odada, diğer bir ayrıntı ise çok sade renkler kullanılırken renk ile popülerliği arttıran vitrinin biri için iki farklı görseller seçilmiş.Ayrıca kuğu sandalyede odayı çok gösterişli gösteriyor. Sarı bir lavabo, abajur ve aynalar odayı daha canlı gösteriyor.

Ahşap Yatak Odası Modelleri

Ahşap Yatak Odası Modelleri

Bir diğer şık ve modern yatak odası tasarımında ahşap kullanır – zeminler, dolaplar ve mobilya – sıcak ve davetkar bir duygu yaratıyor.Ultra-modern odada ise büyük etkisi bir monokromatik renk tonu ile veriliyor – oda, geniş, açık ve temiz hissettiriyor.inanılmaz özel Karyola kesinlikle çok şık, duvar ve parlak mermer zeminlere sahip bu yatak odasında, parlak mermerler tam bir odak noktasıdır.

Beyaz Renkli Yatak Odası Modelleri

Beyaz Renkli Yatak Odası Modelleri

Küçük Yatak Odası Dekorasyonu

Küçük Yatak Odası Dekorasyonu

Modern Beyaz Yatak Odaları

Modern Beyaz Yatak Odaları

Modern yatak Odası Modelleri

Modern yatak Odası Modelleri

Yatak Odası Duvar Kağıtları

Yatak Odası Duvar Kağıtları

Yatak Odası Duvar Süsleri

Yatak Odası Duvar Süsleri

 

Suite banyo oldukça uygun ve bu yatak odasında büyük pencereler, gece doğanın güzel manzarasına sahip yakın çevresi dinlenmek için harika bir yer yaratıyor. Harika tasarımlar sade de olabilir. Yatak odası dekorasyonu ; ahşap zeminler, bir başlık kitaplık ve çift kişilik basit koltuk ile bu sadece yatak odası olmayabilir… ihtiyacınız olan her şey olabilir. Kişisel makyaj alanı ile komple daha nötr tonlar ve peluş beyaz halı, bir yatak odasını çok daha çekici yapabilir.Sizde bu muhteşem, 2017 modern yatak odası modellerinde olduğu gibi rahatlatıcı bir alan oluşturmak için temiz, sade çizgiler ve nötr tonlar kullanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ