Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Yatak odası dekorasyonu ve süslemeleri biraz sade olmalıdır.Çünkü dinlenme ve özel alanların biraz daha rahatlatıcı olması gerekir.Tabii biz her zaman çok güzel bir yatak, yatağın başucunda eşit iki çekici lamba, ve fonksiyonel bir dolap seçmeliyiz. örneğin  uygun renkte ve kötü mobilyaların iyi bir düzenleme gibi bir dizi dekorasyon faktörü ile daha etkileyici olabilir.

Sizde yatak odası modellerinizi sadece bir kaç değişiklik ve iyileştirmeler ile şık ve modern bir yatak odasına dönüştürebilirsiniz.Öğrenmek için okumaya devam edin…

Yatak Odasının rengi

Eğer yatak odası duvarlarını kullanarak renk seçimi yapmak isterseniz bu gerçekten kişisel bir zevk meselesidir. Eğer hafif bir renk için gitmek isterseniz, oda daha aydınlık ve ferah hissettirecektir. Eğer büyük bir yatak odanız var ve siz, rahat ve romantik hissettirmek istiyorsanız, o zaman koyu bir renk ile gitmelisiniz. Duvarlarda kullanmak istediğiniz rengi de renk düzeni ve yatak odasının genel görünümünü belirlemek isterseniz kullanacağınız rengi akıllıca seçin ve abartmayın. Çoğu durumda, parlak bir renk yatak odasının daha şık görünmesini sağlar.

koyu renklerde yatak odasi modelleri 2015

koyu renklerde yatak odasi modelleri 2015

Yatak odası için Aydınlatma Fikirler

Aydınlatma herhangi yatak odasında değerlendirmek için çok önemli bir role sahiptir. Bu uyku alanın iyi olması,  şık ve zarif bir görünüme sahip olması için yatak odasını görünümünü bir anda dönüştürebilir. Bir ana yatak odasında, çok önemli bir faktör aydınlatma için daha fazla alan kullanmalısınız. Bir çok tarzda aralarından seçim yapabileceğiniz farklı yatak odası aydınlatma fikirleri vardır.

Yumuşak bir ışık  oluşturmak ve yatak odasında lüks bir dokunuş eklemek için koyu aydınlatma modellerinden yararlanabilirsiniz. Işıklar tavana koyarak gizli olabilir.   Ayrıca bu ışıklara yumuşak bir ışıma ekleyerek tavandan gizli  çıktığı için odanızın daha rahatlatıcı hissettirmesini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca avize seçiminiz bir ana yatak odası için ideal ve mini avize olabilir. Fonksiyonel anahtarları da anında parlak ışıkları rahat ve romantik aydınlatma geçişi ile odanıza güzel bir ek yapabilir.

Bu aydınlatmalar arasında başucu seçimine gelince, duvara monte anahtarları ile duvar lambaları uygun ve harika bir fikir. Ayrıca odada yer açar yatağın her iki tarafında ışıkları daha güzel gösterir. Ayrıca duvara aydınlatma monte edilmesi, size tellerden kurtulmak ve yatağınızın  başucundaki alandan tasarruf etmenize yardımcı olur.

saf ve modern beyaz yatak odalari 2015

saf ve modern beyaz yatak odalari 2015

Yatak odası Mobilya Fikirleri

Yatak ve kullanılan yatak tarzı, odanın genel stilini oluşturmada büyük bir rolü vardır. Eğer romantik bir etkiyi elde etmek için bir yatak arıyorsak o zaman gölgelik veya dört afişli yatak tercih edebilirsiniz. Temiz görünümlü çizgiler ile modern görünümlü yataklar da vardır. Yatak odasında tam boy aynalar da  giysilerinizi daha kolay değiştirmenizi sağlar ve yatak odasına büyük bir alan boyut ekleyen  yararlı bir ek aksesuardır.

bej ve krem yatak odasi modelleri 2015

bej ve krem yatak odasi modelleri 2015

Bu fikirler sayesinde, yatak odanızın dekorunda kolayca zarif ve şık bir alan oluşturabilirsiniz. Eğer yatak odası dekorayonıu için başka ek olarak yapabilirim diyorsanız pembedekor yatak odası dekorasyon önerilerini güncel olarak takip edebilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
BİR YORUM YAZ