Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Evinizde İskandinav tarzı dekorasyon tercih etmenin çok basit ve güzel yolları vardır. Eğer pratiklik, minimalizm ve sofistike bir görünüm seviyorsanız iskandinav salon dekorasyonları kesinlikle eviniz için uygulayabileceğiniz bir tarz. Bu yazımızda şık ve modern iskandinav salon dekorasyonları 2015 örneklerini göstermek istiyoruz.

İskandinav salon dekorasyonları hakkında bilgiler; Bu iç dekorda çok fazla renkleri ve sadece beyaz renkler ile diğer renkleri kullanarak yapılan dekorasyon özelliği yoktur. Dekor da davetkar ve neşeli bir görünüm var hemde de derli toplu bir yaşam alanı oluşturmaya  yardımcı olurken şık, düz çizgiler de kullanır. Ama bu stil sadece ayrıntılı küçük renkleri kullanmanızı sağlayacak. Basit aksanlar şeklinde renk ekleyin. Evinizküçük ise,  bir veya iki ayna ekleyerek büyük görünmesini sağlayabilirsiniz. Salonun zarif görünümünü tamamlamak için size şık bir zemin lambası, modern bir yan masa, çizgili bir halı ya da rahat bir kanepede eklemenizi öneririz.

İskandinav oturma odasını fark kılanlar ise; tüm geometrik detaylar, soyut tasarımlar ve zikzak desenler vardır. Onlar heyecan ve oyunculuk duygusu ile bir oda dekorasyonu sağlayacaktır. Eğer salonunuza  küçük renkli vurgular eklemek isterseniz anında dahiyane bir stil tarafından sunulan şık ve sade bir görünüm kazandırmış olursunuz. Eğer salonunuzu kişiselleştirmek isterseniz, kanepelere bazı renkli yastıklar atarak renk getirebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız; Doğal Ahşap Vurgular ile Beyaz İskandinav Ev Dekorasyonu

Eğer büyük bir şehirde yaşıyor ve sürekli gürültü kaos ile çevrili bir eviniz varsa, o zaman kesinlikle İskandinav tarzı ev dekorasyonu gerçekten güven verici olacaktır.Bu konuda barışçıl bir şey daha yoktur, çünkü evinize huzur verecek en güzel tarzdır. İskandinav tarzı, rahat, keyifli, davetkar ve kentsel evler için mükemmeldir.Aşağıdaki fotoğraflardan esinlenerek kişisel salon dekorasyonunu seçin. Sadece bir dekorasyona bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Farklı eşleştirmeler ve ilhamlar ile yaşam alanınızı harika bir yer yapmak için, sevdiklerinizi karıştırmaktan çekinmeyin.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ