Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Kesinlikle evlerde mutfak dekorasyonu en önemli yerler arasındadır.Mutfak dolapları ise mutfak dekorasyonumuzu yansıtan en temel parçalar arasındadır.2015 ‘in daha modern ve dekoratif en yaratıcı mutfak modelleri ile mutfak dekorasyonlarını görmek ister misiniz? Hepside tutku ve yaratıcılık dolu ayrıca çok fonksiyonel mutfak modelleri arasında sizde bu mutfakların tutkunu olacaksınız.

Bu mutfaklar en çok özel erkek şeflerin kullandığı ve beğendiği tasarımlarda, bakalım sizin eşlerinizde bu mutfakları beğenecek mi?   Burada yer alan mutfaklar herhangi stil-bilinçli bir adam için, şık, modern ve hazır tasarımlarda.

Parlayan beyaz bir mutfak yüzünden her an daha çok steril hissediyor olacaksınız.Stüdyo tarzı evler için bu açık mutfak tasarımında dekorasyonu biraz daha ısıtmak için bazı açık renkli ahşaplar eklenmiş.

Bunları da kaçırmayın; İtalyan mutfaklar ve dekorasyon örnekleri 2015

Üstte olan bu ışıklandırma ile bu mutfakta yaratıcı aydınlatması ile odaya çok dekoratif bir görünüm verir.

Bu şık tasarımı ile mutfak modeli her inç karede verimli ve güzel bir hava verir, böyle tam donanımlı bir mutfak bir gurme mutfağından benzersiz görünüyor.

Kahvaltı bar alanına ayrı bir ahşap kaplama verilmesi mutfak ‘tezgahını rahatlatıcı bir ayrılık ve akşam yemeği hazırlarken misafirlerin dinlenmesi için rahat bir yer oluşturur.

Siyah ve beyaz sevenler için mükemmel modern bir bu mutfak modeli / kahvaltı bar alanı her zaman şık bir bir görünüm verir.

Mermer tezgahın yüksekliğine uygun pişirme alanı, yandaki siyah lüks  ve koyu fırın ve dolap bu yaratıcı mutfakta tamamen erkekçe bir tarz oluşturuyor.

Her mutfağın daha modern olması için monokrom şemalara bağlı olması gerekiyor. Hardal sarı renk bu mutfakta tezgahı akıllıca kahvaltı veya ilham verici çalışma alanı için mükemmel düzgün bir köşe sağlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ