Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Evlerin en önemli bölümü olan salonlar, pek çok farklı dekorasyon seçeneğinin yanında günümüzde modern tercihlerin öne çıktığı tasarımlarla oluşturulmaktadır. Modern çizgilerdeki mobilyalar ister takım halinde, istenirse ayrı ayrı alınarak kombinlensin şık dekorasyonlar oluşturulabilir. Salon takımları genel olarak, iki tekli koltuk, bir üçlü koltuk, bir ikili koltuk ve bir sehpadan oluşmaktadırlar. Ancak bunun farklı kullanımları da evin küçük veya büyük olmasına göre tercih edilebilmektedir.

Modern salon takımları genel olarak sade çizgilerin hakim olduğu mobilyalardır. Modernizmi yakalayabilmek için sadelikten vazgeçmemek ve açık soft renk tercihlerinde bulunmak önemlidir. Küçük salonlarda açık renk tercihleri salonu büyütürken, büyük salonlarda kullanılan daha koyu renk seçenekleri ortama samimi bir hava vermektedir. Yastıklarla veya perde renkleriyle hareketlendirilen salon takımları, küçük ahşap ayaklar ve minimal ahşap görünümlerin bulunabildiği ürünlerdir.

Dün koltuklar desenli minderlerle hareketlendirilirken, farklı renklerde koltuklar da kombinlenerek hoş salon takımları oluşturulabilir. Genellikle desensiz veya minimal desenlerin kullanıldığı modern salon ürünleri, rahat ve geniş koltukların tercih edildiği takımlardır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ