Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Evlerin ana hattını oluşturan bölümleri arasında yer alan salonlar, evin diğer bölümlerine nazaran daha çok kullanıldığından ötürü kişiler tarafından oldukça dikkat edilmekte olan bir bölümdür. Salon dekorasyonu işlemi için öncelikle tüm alana uygulanacak bir kombin planı yapmanız gerekmektedir.

Öncelikli olarak salon dekorasyon aşamasında dikkat edilecek en önemli 3 madde; mobilya, perde ve halı üzerine olması gerekmekte. Bunlara karar vermeden evvel her zaman dekorasyonun uygulanacağı salon bölgesinin bu ürünlerin üzerine ölçüleri net bir şekilde not edilmeli. Satın alacağınız mobilyalar, perdeler ve halı modelleri için mutlaka salon ölçülerini göz ardı etmeyiniz. Eğer küçük bir salona ve manzaraya sahip olmayan bir salona sahipseniz salonunuzun tüm dekorasyonunu televizyon ünitesi hizasında ayarlamanız daha mantıklı olacaktır. Eğer salonunuz ferah ve harika bir manzaraya sahipse salon dekorasyonu içerisinde yer alan tüm ürünlerinizi cam kenarına yönelik bir konsept’te ayarlamanız gerekmektedir.

Doğru bir salon dekorasyonu için tavan, mobilyalar ve duvarlar birbirine mutlaka uyum sağlamalıdır. Eğer uyumsuz bir şekilde dekore ederseniz, hoş ve şık durmayan bir görüntü ortaya çıkacaktır. Ayrıca günümüzün modası haline gelmiş ve hemen hemen tüm evlerde kendini git gide gösteren asma tavan modelleri arasında seçim yaparak hoş bir ambiyans yakalayabilirsiniz.

En güzel ve en yeni 2016 modern salon dekorasyonları için aşağıda sizler için hazırlamış olduğumuz galeri bölümünden göz atabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ