Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Sizde evinizde köklü şık bir değişim yapmak isterseniz oturma odası için en 2015 modern tv duvar ünitesi modellerini düşünmelisiniz. Daha şık ve modern bir görünüm tercih ederseniz, temiz kesimleri olan duvar mobilyalar harikadır.Hem kitaplarınızı, hem tv hemde bir çok aksesuarınızı koyup daha şık aynı zamanda çağdaş ev dekorasyonuna sahip olursunuz. 2015 Tv Duvar ünitelerinde taban alanı zeminden daha üst düzeye çıkarılarak monte ediliyor, yer çekiminden bağımsız daha can alıcı bir görünüm sağlıyor. Asma duvar ünitesi mobilyalarını seçerken, aynı zamandan çok yönlü kullanım alanları olanları da seçebilirsiniz. Kitaplıklı, tv monte alanlı, ayrıca dolaplı bir çok çeşidini bulabilirsiniz. Dolap kapısı zıt renkleri olan bir duvar ünitesi ile oturma odanızın dekorunda daha etkili ve ilginç bir bitiş oluşturabilirsiniz. Mat ve parlak ve parlak ve renkli zıt bir etkisi olan mobilyalar oturma odası dekorunuza ilgi ekleyerek , eşit benzeri tonlarda seçildiğinde ise daha ince bir görünüm verir.

Dekor fikirleri; Eviniz için şık 26 duvar poster modeli 2015

Modüler duvar tv ünitesi kombinasyonları sadece sizin hayal gücünüzle sınırlı, ince uzun birimler, duvar boyunca uzun boylu, düz kare şekli, hatta uzun bir yatay çizgi olarak çok modern ve dekoratif görünümlerde olabilir.

Bu duvar üniteleri arasında seçeceğiniz, çatışan blok renklerinde biblolar veya kitaplar ile ev kütüphanesi için büyük bir vitrin de yapabilirsiniz. Kullanışlı bir çalışma alanı ya da ara sıra masa olarak kullanmak için yakındaki küçük bir duvara başka bir monte birim ekleyebilirsiniz.

Galerimizde tüm bu 2015 Modern tv duvar ünitelerini görebilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ