Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Birinin evine ziyaret ettiğinizde, ilk etapta genellikle hoş görünümlü bir oturma odası olacaktır. Bir oturma odası ve salon dekorasyonu  günümüz de konuşma alanları, bağlantı alanları ve eğlence için dekore edilebilir. Bu yazımızda 2015 modern kanepe modelleri ile yapılan ev dekorasyon önerilerini görebilirsiniz. Ev dekorasyonunda her salon rahat oturma, canlı renkler, zarif aksesuarlar ile modern tarzda bol davetkar bir atmosfer yaratır. Bu tarz kanepe modelleri ile sizde evinizde daha modern ev dekorasyonu sağlayabilirsiniz.

Grafiker çatı tasarımı ile bu şık odanın yüksekliğini biraz daha fazla gösterir.Pratik bir amaca hizmet ederken, açısal kanepeler ve modern şık sandalyeler ile birleştiğinde, kontrast görsel daha çok ilgi yaratır. Yaratıcı çatılar ve tavan dekorasyonu bir anda ev dekorasyonuna modern bir yanılsama ekler. Aynı görselleştiricisi bu oturma odasında kullanılan tuğla tavan içinde kaybolacak kadar çarpıcı duruyor. Bu nötr renkli mobilyaların sadeliği ve temiz çizgileri ile tavan harika bir uyum yakalıyor.

Bu aydınlık ve modern bir oturma odası, biz de evlerimizde geniş bir görünüm elde etmek için yemek alanını daha güneş alan kısıma alabiliriz.Mutfak ve oturma odası alanını birleştirmek eve her açıdan daha hoş olmasını sağlar. Bu güzel oturma odasında desenler biraz kaprisli ve belirgin olması daha cazibe katmış. Cesur zebra halı yanında hassas duvar kağıdı, her parça birlikte rahat bir bohem havası hissettiriyor. Koyu mavi ve lacivert kanepe modelleri ile misafirlerinize rahat ve bir okyanus kenarındaki gibi huzurlu hissettirebilirsiniz. Standart kanepelerin yanı sıra bu yaratıcı kanepe ve koltuk modelleri ile ,kent salon platformlarında ki gibi modern bir hava yakalayabilirsiniz.Bunun yerine kanepeleriniz de geniş ve hareketli yastıklar kullanabilirsiniz.

Koyu renkli kanepeler ile  oda daha davetkar daha kapalı hissetmenize neden olabilir, çünkü onlar sadece doğal ışığın bol aldığı böyle bir oturma odasında harika görünür.Koyu renk koltuk takımları ile  ahşap döşeme kontrast oluşturmada çok yardımcı olur. Yelpazenin diğer ucunda biz açık renk ahşap ve beyaz oturma odası var. Bu küçük  ama evde rahat bir gece için harika bir ortam yaratır. Güzel bir aydınlatma ve  gri döşemeli kanepelerden birinin köşesine gömülmek huzur verici olur.Ayrıca gri ve aydınlık ev dekorasyonu gizemli havada verir.

Küçük bir apartman dairesinde,tek kanepe birçok amaca hizmet edebilir. Bu modern tasarımlı kanepe aynı zamanda misafirleriniz içinde rahat bir yatak olabilir. Aynı zamanda sizin için  şekerleme odası, bir oturma alanı ve evdeki köpek için rahat bir yer olabilir. Bazen tek bir kanepe  tek seferde her şeyi halletmenizi sağlar. Işık alan bir oturma odasında nötr renklerde bir  mobilya tutulması,  bir anlık değişim için gri yastıklar ile iyi bir uyum sağlar.Farklı renkte yastıklarınızı arada değiştirerek farklı bir atmosfer elde edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
BİR YORUM YAZ