Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Bazı lüks tasarım firmaları Aşk Tasarım dolu nostaljik bir modern ev dekorasyonu modelleri sunuyor. Temiz çizgiler, sıcak tonlar ve lüks malzemeler bol kullanılarak  yeni ve iç yaklaşım yolu hakkında tanıdık fikirlerde veriyor.2015 2016 yılında evini yeniden dekore etmek, veya yeni evlenecek eşler için modern ev dekorasyon modellerini inceleyebilir, aşk dolu bu ev iç tasarımlarından ilham alabilirler. Biz kendi  tarzı ile bir kaç farklı daire seçtik.Hem modern ama aynı zamanda vintage esintili hissedeceğiniz bu ev dekorasyon modelleri tamamen unutulmaz şıklıkta.

Birleşik oturma ve yemek alanı ile bu modern ev dekorasyonu modelleri eğlenceli için idealdir. Duvar ve zemin boyunca lüks mermer zengin gösteriyor ama doğal ormanda açık raflar ile huzurda veriyor. Kullanılan mobilyalar özenle seçilmiş kalite görünümünden yanı sıra güzellik ve işlev için detaylı olarak ele alınmış.

Diğer ilgili başlıklar; Modern Enza Koltuk Takımları 2015

Resimlerde ilk detaylar iddialı ve bir süit uyum olarak bizi de için alıyor , yaratıcı tasarımcılar aşağıdaki modern ev dekorasyonlarına, ilk bakışta, daha erkeksi görünebilir yapsa da, ama yakından incelenmesi üzerine,  kolayca aşık olabilir kadınsı detayla ile de saklıç Açık ve parlak görünümlü bu daire uzunlukları da süreklilik hissi veriyor. Ev dekorasyonlarında temiz çizgiler, yumuşak eğrileri ile oynamak gibi sonsuz olasılıkları var. Ayıca oturma alanında lüks yemek masası  ve oturma alanı döşeme ayrıntılarının yanı sıra özgün bir tarzları ile dikkat çekiyor.

Duvarlarda belirgin sanat yok, ama evler hala çok rahat ve sıcak hissettiriyor. Stratejik aydınlatma ve pencerelerden ortam ışığının kullanılması uykulu hissetme olasılığını kaldırır. Sakin ve  çok çarpıcı duygusu var.

Modern ev dekorasyonları 2015 2016 konumuz ile ilgili seçtiğimiz galeri resimlerinde sizde yumuşaklık duygusu ile, basit ve şık detayları daha yakından inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ