Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Yeni binalarda, modern çatı pencereleri ile bir çok daireler bulunmaktadır. Ev dış tasarım konusunda ve iç dekorasyonlarında seçimler sonsuzdur.Bunlarda biride çatı katı pencereleri için modern ve yaratıcı tasarımlar.Pencereler eviniz için yararlanabilir şık olanakları da sunmaktadırlar.Hem görsellik açısından dekoratif pencereler hemde büyük güneşi daha alan doğa manzarası sunan pencereler tercih edebilirsiniz. Pencere seçimlerini seçkin seçerek daha farkedilir yaşam alanları oluşturabilirsiniz.

Aşağıda sizlere onlara aşık olacağınız en yaratıcı ve modern çatı katı pencerelerini derledik.Sizinde çatı katınızda onların olduğunu düşünün, büyük ve şık öatı katı pencereleri ile yandan ve tavanda büyük bir doğa görseli yaşayabilir, isterseniz gökyüzünü bile tavanda gösterebilirsiniz. Çatı pencereleri de fonksiyonel ve rahat güneş alacak şekilde tasarlanabilir.İlk önce daha şık ve yaratıcı pencerelere dönüştürmeyi düşünebilirsiniz. Eğer doğal aydınlatmaya çok sahip olmak ve havalandırma ile odanızı daha ferah yapmak isterseniz büyük çatı katı pencerelerini düşünebilirsiniz.Eskiden çatı katı odalarında tek ve küçük bir pencere tercih edilirdi.Şimdi ise sınırsız ilginç çatık katı pencereleri tasarlanıyor.Büyük ve dekoratif pencereler içeriyi daha aydınlık, ferah ve aynı zamanda daha modern göstermektedir. Her oda çatı pencereleri altında  daha sıcak ve doğal ışık dolu olabilir.

İlgili ; Beton Ve Ahşap Ayrıntılar ile Modern Çatı Katı Dekorasyonu 2015

Aşağıdaki çatı katı pencere fotoğraflarını kontrol edin ve Modern Çatı Katı Pencere Tasarımları 2015 2016 sınırsız seçimlerinden ilham alın…

Modern evi kişiselleştirmek ve parlak iç ev dekoru yaratmak için kesinlikle son katta bir daire olması  gerekir. Bu şekilde daha geleneksel ve çağdaş mimari tasarımları ve modern evlere sanatsal bir dokunuş kazandırırsınız. Aynı zamanda, binanın işlevselliğini artırmış olursunuz. Eğer müstakil bir evde yaşıyorsanız bir çatı dekore edin ve tavan alanı süsleyin. Aşağıdaki fotoğraflar kesinlikle size ilham olacak . Eğer dışarıda dökülen ve pencerenizin üzerine düşen damlaları duymak , yatakta yatarken hayal edebiliyor musunuz? Yağmur dinlerken ya da en sevdiğiniz yemek pişirirken ? Güneş ışınları tadını çıkarırken ya da küvet içinde büyük tavan pencereleri döşeme? Deneyimlerin tümü rahatlatıcı ve hoş olabilir, bu yüzden modern bir çatı tasarımı yapmak ve içinde yaşamak için muhteşem fikirleri galerimizde yakından inceleyin.

Ayrıca Bakınız; Şık ve stil sahibi çatı katı dekorasyonları 2015

Çatı pencereleri ile muhteşem iç mekan tasarımlarını gördükten sonra, zaten kendiniz için birine sahip olmayı  düşünmeye başlayacaksınız.  Onlar kesinlikle evinizde benzersiz bir deneyim yapacaktır. Siz hem gündüz hem de gece gökyüzünün görünümü ile çevrili olacaksınız, aileniz ve misafirlerinizin refahını artıracaksınız. . Bu pencereler stilleri ve boyutları çok çeşitlidir ve açılıp temizlenmesi kolaydır. Ayrıca, onlar iyi aydınlatmaları ile elektrik maliyetlerini azaltacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ