Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2015 Modern Yemek Masası Modelleri Süper Şık ve Çağdaş Ev için Yeni Tasarımlar Sunuyor

Tüm evlerde mutlaka bir yemek odası veya oturma odasında yemek masası var. Günümüzde artık ailece birlikte oturup güzel bir yemek masasında akşam yemeği yemek, insanların iş hayatları ve yoğun programlarından dolayı çok zor.Genelde her gün pek çok kişi ve aile orada değil,  örnek oturma odası TV önünde diyelim yemek yiyor veya dışarıda atıştırıyor.Ama birlikte yemek yeme alışkanlığı yaratmak çok önemli.Bugün sizlere oturma odanız veya yemek odanız için en şık ve modern yemek masası modelleri seçtik.Artık çok çağdaş ve dekoratif yemek masalarının üretildiği günümüzde eviniz için uyumlu modern bir yemek masası ve sandalye seçmek için aşağıdaki görsellerimizden ve dekorasyon modellerinden fikir alabilirsiniz.

Büyük ve uzun bir yemek masası, büyük aileler veya eğlenceler  için daha uygundur.Eğer geniş bir aileniz ve sık sık arkadaş ve akraba yemekleriniz varsa büyük masa modellerini tercih edebilirsiniz. Yerden tasarruf etmek için içine gömülür yemek masalarını seçebilirsiniz.
Bir yemek masası seçerken sizin yaşam tarzınız için daha uygun modeller den seçebilir ve dekorasyonunuzu ona göre ayarlayabilirsiniz.Eğer geleneksel tip yemek masalarını sevmiyorsanız o zaman bu alanları  düzenlemek için masa etrafındaki sandalyeleri daha modern ve dekoratif de seçebilirsiniz.

Ayrıca bakınız; İkea 2015 yemek masası ve sandalye modelleri

Biraz geleneksel olsa da, ahşap yemek masaları son yıllarda çok trend.Ama isterseniz beyaz, siyah, veya renkli sandalyeler seçerek ahşap masa dekorunuzu daha çağdaş gösterebilirsiniz.

Masa üst duvarı dekorunda bir orta boy tablo çoğu ailelerin tercihleri arasında.Gerçekten güzel ve sıcak bir ortam sağlıyor.

Yeni trend yemek masası modelleri arasında, bir mutfak adasına benzer tasarımlarda bulabilirsiniz.

En modern oturma odaları çok resmi görünümlü olması gerekmez.Biz konfora daha fazla odaklanmak ve böylece rahat bir iç dekorasyonu en çok popüler  olanıdır. Ama bu etkiye izin vermeyin. Eğer resmi bir yemek odası istiyorsanız o zaman olmalıdır.

Modern 16 Yemek Masası Modelleri 2015

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ