Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Banyo Lavabo Modelleri

Modern ve lüks banyo lavabo modelleri 2015 2016 banyo tasarımlarının vazgeçilmez unsurlarından.Daha dekoratif ve gösterişli banyo lavabo modelleri en çok ta beyaz ve siyah renklerde tercih ediliyor.En önemli dikkat çeken unsurlardan biri ise banyolarda lavabolar farklı şekillerde tasarlanıp bayonun içinde daha görünebilir geniş alanlara dekore ediliyor olması.Bu şekilde banyolar daha şık ferah görülüyor.

Aşağıda sizler için seçtiğimiz ”Modern 23 Banyo Lavabo Modelleri 2015 ” ile sizde banyonuzda modern bir görsel şölen oluşturabilirsiniz.Resimlerde inceleyebileceğiniz gibi 2015 banyo lavaboları daha çok beyaz ve parlak olarak ahşap zeminlerde, gri ve siyah renkli mermer üzerinde dekore edilmekte.Daha bir çok renk kombinasyonu ile harika banyo lavabo modellerinizi dekore edebilir daha sofistike ve şık banyolara sahip olabilirsiniz.Fayans modelleri ise yine banyo lavabo ve dolapları ile uyumlu renklerde seçmelisiniz.Bu şekilde banyolarınız daha lüks ve modern görünüme kavuşması kaçınılmaz olur.

Çoğu insan banyoda çok fazla saat harcamaz. Hatta uzun ve lüks banyo normalde banyoda çok fazla kalmaya öncelik vermez.Ama biz bu kutsal alanda zaman harcarken rahat olmalıuız. Biz yüzümüzü yıkarken makyaj veya saçımızı şampuanlasak bile,  güzel bir banyo hepimizin gereksinim duyduğu bir lüks. Bu 23 yeni tasarım  lüks banyo lavabo modellerini incelerken, aynı zamanda  banyo dekorasyon modellerine bir göz atın ve kendi şaşırtıcı ve şık banyonuzu yaratmak için ilham alın.

İlgili; 2015 16 Yeni Banyo Trendleri

Aşağıdaki resimlerde, daha  tropikal tema ile sıcak, lüks bir banyo dekoru yapabilirsiniz. Ahşap çıta aksanı ile seçilmiş banyo lavabo modelleri bizim 2015 modern banyo lavabo modelleri arasında, öncelikli önerilerimizden.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ