Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Lüks Loft Ev Dekorasyonu zaman zaman ve tekrar tekrar gördüğümüz gibi, bir loft ev dekorasyonu hem lüks bir görünüm verir hemde evde tüm dikey alanı kullanmak için harika bir yoldur. Loft ev dekorasyonu sadece evinizi modern göstermez, doğal olarak ilginç ve yaratıcı bir ev dekorasyonu için tasarımcınıza açık birçok seçenek bırakın. Bu yazımızda, lüks fikirleri ile üç farklı loft çatı ev dekorasyonları içeren fikirler ve görseller hazırladık. Esnek dokular ve şık görünüm, modern mobilyalarla yaratıcı ışık fikstür, loft ev dekorasyonu için gerçekten lüks görünümü yükselten ayrıntılar bulunmaktadır.

İlk resimdeki lüks loft ev dekorasyonunda karanlık, serin renkler yerine genellikle beyazlar ve sessiz grilere odaklanarak geliyor. Benzer stilleri kullanmak lüks loft ev dekorasyonu, birçok modern alanların bir çıkış parçasıdır. Burada derin çikolata ve zeytin renkleri ile sonbahar temasını anımsatıyor.

Ana yaşam alanında şömine ve üstten aydınlatma ve ortalarında ilham veren yemek sandalyeleri, temiz çizgileri bir dizi sunuyor. Geometrik fayans neredeyse rastgele görünüyor ama açıkça titiz bir desenle düzenlenmiş olan çini çalışmaları ile aynı zamanda özellikli ve ilginçtir.

Yatak odası ile alt katta oturma odası harika görünüyor. Bu özel lüks loft ev dekorasyonlarında çok ilginç ve eğlenceli fikirler bulabilirsiniz.

İsterseniz Loft ev dekorasyonunda Sıcak endüstriyel elemanlar kullanarak DIY özel yumuşak aydınlatma armatürleri çelik ve güçlü korkulukları kullanarak size özel tarzlarda ekleyebilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ