Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Evlerin en özel odaları arasında yer alan banyolar, günün yorgunluğunu atabileceğiniz, ferahlama sağlamanın yanında dinlenebileceğiniz mekanlardır. Banyolarımızda şıklık yaratan tasarımlar ve lüks modellerle kendinizi şımartabilirsiniz. Lüks banyo dekorasyonu en kaliteli malzemelerden dizayn edilmektedir. Uyumlu ve şık renklerin bir arada kullanılmasıyla birbirinden değişik banyolar yaratılabilmektedir.

Lüks banyo dekorasyonları, mermer gibi pahalı ürünlerin kullanıldığı birinci kalite malzemelerden dizayn edilen banyolardır. Geniş banyolara uygulanan lüks tasarımlar, şık aydınlatma seçenekleri, özel dizayn edilen küvetler, jakuzi gibi alternatif sistemlerin kullanıldığı banyolardır. Lüks banyolarda büyük aynalar, şömine gibi uygulamalarda görülebilmektedir. Güzel manzarası olan banyolar için geniş pencerelerin kullanıldığı banyolar, jaluzilerle kapatılabiliyor.

Alternatif renklerle tasarlanan lüks banyolar birbirinden şık armatürlerin kullanıldığı, genellikle sade camlarla dizayn edilmiş banyolardır. Bunun yanında banyoda kullanılan tekstil ürünleri de dekorasyonla uyumlu olarak seçilmektedir. Banyo zeminleri ahşap olabileceği gibi mermer ve fayans da tercih edilen zeminlerdir. Lüks banyo dekorasyonları, klasik tarzlarda olabileceği gibi modern tarza banyolar arasında da lüks seçenekler bulunmaktadır. Bunun yanında alacağınız antikalarla da banyonuza şık dokunuşlar yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ