Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Ev dekorasyonları alanında önemli bir yer taşıyan yatak odası dekorasyonları ev hanımlarının özen gösterdiği bir tasarım alanıdır. Büyükten ziyade küçük bir yatak odanız var ise üzülmenize gerek yok, yapacağınız bir kaç küçük işlem yaparak yatak odanızı hem geniş hem de harika bir yatak odası dekorasyonuna sahip olabilirsiniz. Geniş bir yatak odası görünümü kazandırmak için nasıl bir yol izlenmeli ve nasıl bir yatak odası dekorasyonu uygulanmalı bunun üzerine değineceğiz.

Küçük yatak odası dekorasyonu işleminde, odanızın daha geniş gözükmesi için dikkat edeceğiniz ilk unsur mobilyalarınızın kullanım açısından rahat ve oda içerisine uyumlu bir şekilde oturmasını sağlamaktır. Önerimiz sıradan bir yatak yerine depo görevi görebilecek bazalar tercih edilebilir. Böylelikle yerde kazanmış olacaksınız.

Yatak odasın’da abajur veya benzeri masa üstü ışıklandırmalar yerine duvara monte edilebilen ışıklar ile harika bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayrıca yatağınızın gerisinde duran duvar kısmına ise raflar yerleştirebilirsiniz. Küçük yatak odası dekorasyonunda aynalar oldukça etkilidir, odanızın daha geniş ve ferah olmasını sağlamaktadır. Koyu renklerde tasarlayacağınız küçük yatak odası dekorasyonu her ne kadar odayı dar göstermeye yönelik olsa’da odanızın ağır ve daha hoş bir görünüme bürünmesini sağlayacaktır.

Yatak başı kullanmak pek bir zorunluluk arz etmediği gibi, çeşitli desenlere sahip duvar sticker’larını duvarınızda kullanarak veya kendiniz’de çizimler yaparak hoş ve sıra dışı bir tasarım uygulayabilirsiniz. Duvar rengi olarak sıcak renkler arasında yer alan turuncu rengini kullanabilir ve buna ek olarak odanızın daha geniş görünmesi için tablolar kullanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ