Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Bir stüdyo dairede sadelik ve görünümü ile daha şirindir. Özellikle bekar kişiler için yatak odası, modern bir perde ya da hoş bir koltuk  bir anda küçücük bir daireyi harika gösterebilirsiniz. Küçük stüdyo daireler için akıllı ve  yaratıcı tasarımınızı şımartmak için pek çok farklı yol vardır. Burada galerimizde seçtiğimiz daireler, çağdaş ve şık her biri bir açık kapı politikasını denemeye değer olduğu,  herkese uygun  stüdyo tipi küçük daire dekorasyon fikirleri bulabilirsiniz.

Stüdyo tipi küçük daire öreneklerin de basit, modern teknolojik olarak tasarlanmış çok şık modeller görebilirsiniz.Bir çok temel renkte gri ile, oldukça basit bir tasarıma tutarak beyaz renk paleti, ile ev kolayca birçok farklı kişiliklere adapte edilebilir. Tabii ki, nötr renkler de daha fazla ışık ve genel parlak bir duygu için hizmet vermektedir.İsterseniz daha doğal ve şık duran stüdyo ev dekorasyonunuz için “Ahşap ve Taş” birlikte kullanabilirsiniz. Bir stüdyo daire tasarımı, her zaman bir kanepe üzerine oturan çok fazla yer kaplamayan ya da zorlamadan rahat bir uyku alanında uygun bir yolunu bulmak anlamına gelir. Bu dairelerde ahşap kaburgalar kullanarak görsel bir ayrılık yaratarak, ama aslında görünümde ‘yatak odası’ da yapabilirsiniz. Bunun bir sonucu olarak, bu toplam alanı  herhangi birine kesmeden ayrı bir oda gibi yapabilirsiniz.

Küçük Stüdyo Daireler Resim Galerisi

Duvarda ve yerlerde natural renkler oldukça belirgin kullanıldığında, doğal sıcak bir etki yaratmak için ahşap ve mermer gibi unsurlarda eklenebilir. Stüdyo daire içinde ahşap çıta oda bölücüler yaşam alanından ayrı bir yatak tutmak için kullanılabilir.Bir açık yemek alanı ile balkon gerekli eğlenceli alanlardan ödün vermeden ev içinde bu özel yerleri de yapabilirsiniz.Tüm örnekleri Aşağıdaki galerimiz den küçük stüdyo daireler için dekorasyon örneklerini inceleyebilirsiniz.

İlgili; Küçük Odalar Nasıl Daha Büyük Gösterilir 24 Dekorasyon İpuçu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ