Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Eğer çocukluk döneminizden kalma favori kitaplarınız varsa, güzel bir şekilde kendi çocuklarınız ile paylaşmak için çocuk yatak odaları  dekorasyonunda ilham kaynağı olarak kullanabilirsiniz. Eğer pembe ya da büyük açık havada vakit geçirmekten hoşlanan küçük bir kız çocuğunuz varsa,onu coşturmak için klasik çocuk odası kitaplarındaki resimler ile bazı harika odalar oluşturabilirsiniz. Küçük kızınız bu yeni odas dekorasyonuna bayılacaktı  ve ona okuma sevgisini de vermiş olacaksınız, sonra tüm ihtiyacınız bir kaç dekoratif unsurlar, doğru renk düzeni …

Kız çocuk odasında masalımsı dekorasyonlar
Hiçbir şey, pastel renkli malzemeler ile bir şelale ile süslenmiş ve peri ışıkları ile geleneksel gölgelik verilmiş yatak,  daha iyi masalımsı sihirli özünü çağrıştırmıyor. Ekstra özel bir dokunuş eklemek için satın alacağınız kuş çelenkleri oluşturmak ve yatak etrafında sarmak iyi bir fikirdir.Ormanlık alanda hayvanlar ile narin çiçek malzemeden hazırlanmış ürünler kız çocuk yatak odası masal görünümü için muhteşem olur. Beyaz renklerde diğer renkleri popüler yapmak için kullanılabilir, ancak bir pastel renk düzeni, masaldaki odaların karakteri ile uyuyor.

Duvarlar beyaz boyalı olmalıdır ya da çok soluk pembe bir ışık oluşturmak için, aynı zamanda daha havadar hissettirir. Çıkarılabilir vinil duvar Aplikler bir kale zemin oluşturmak için kullanılır. Akan kumaşlar masal prensesi temasını araya getirmek için yardımcı olacaktır, örneğin pencere için organze, ipek, şifon ve krep gibi hafif kumaşlar kullanın.

Küçük Sualtı Sarayı
Kız çocuk odası masalımsı diğer ilham için deniz altı görünümünü düşünebilirsiniz, bu şekilde büyülü dünyasını yaratabilirsiniz. Duvar Aplikler ise  balık ve su altı bitki kalıpları ile komple düşünülebilir, su altı dekorasyonu etkisini hatırlatmak için sulu bir renk düzeni seçin. Bir balık resmi küçük çocuklar için güzel bir ek yapar. Duvarlar soluk mavi boyalı olmalıdır, mavi ve beyaz çeşitli tonlarında, pencere malzemelerinde ve masa kapaklarında kullanılabilir.

Aslan, Cadı ve Dolap Kış Harikalar Diyarı (kız çocuk yatak odası dekorasyonu)
Kızının yatak odasında hayata Beyaz Cadı büyüsünü getirin ve bir kış harikalar odasına çevirin. Organze ya da şifon gibi hafif fildişi kumaş ile pencereleri süsleyin  ve bu şekilde taze yağmış kar üzerinde köpüklü güneş ışığı etkisi yaratmış ve peri ışıklarını saran bir oda görünümü vermiş olacaksınız.

Odada kutup ayıları, penguenler, kar taneleri ve bembeyaz mobilyalar ile soluk mavi süslemeleri ile görünümü tamamlayın. Atlı bir yatak almayı unutmayın, sahte kürk ile bol dökümlü ve görünümlü halılar seçin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ