Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Küçük bir odanızı modern ve şık bir şekilde home ofis olarak değerlendirmek istiyorsanız sizler için 10 en iyi küçük home ofis dekorasyon fikirleri hazırladık.

Beyaz bahçe masası ve sehpa ile home ofis dekoru

Ev dekorasyonunuz için  bahçe odanıza açılan odada, home ofis olarak profesyonel bir ortam yaratmak için bir çok fazlalık eşyanızı değerlendirebilirsiniz. Ev ofisi konuma uygun birçok modüler tasarımları , boyutları, malzeme ve stilleri arasından seçim yapın. Eğer yeterli doğal ışık var ise ve bu yüzden masayı ışık alanının tüm karşısına yerleştirin. Masanızdan bu ışık görünümün de bir avantaj olduğunu unutmayın. Eğer ziyaretçi ya da müşterileriniz gelime olasılığı varsa, davetkar bir oturma alanı ile kişisel bir dokunuş da ekleyin.

Masa ve günlük yatak ile çift amaçlı ofis dekorasyonu

Dikkatli bir düzeni ile, bir konuk ağırlamak bile  mümkün olabilir, home ofisinizdeki yatak gece konukları ağırlayacak ve aynı zamanda ofis olarak çalışabilir bir çift amaçlı koltuğa dönüşecek. Uyku alanını iyi tanımlanmış tutun ve bir yatak odası ayarına uygun bir masa seçin. Bu çok yönlü düzenlenen yatak gerektiğinde bir ofis olarak çalışmasını sağlar.  Yatak Ikea markasına aittir.

Ahşap kitaplıklı çalışma masası ile ahşap sandalye

Küçük bir köşede  çalışma alanı oluşturmak için kitap raflı bir çalışma masası kullanma harika bir yoldur. Odanıngeri kalanı üzerinde çok fazla etkilemiş olmazsınız bunun için odada köşe girintisi idealdir. Böyle ahşap tonlarını  koordine edecek pembe gibi yumuşak renkler kullanılarak rahat bir his oluşturulabilir. Bu gibi bir raflı çalışma masası arayın; Bu masa yeri gerektiğinde aşağıya katlanabilir.

Büyük boy mavi tuval ve beyaz ev ofis

Bir cesaretle renkli büyük boy tuval ile home ofisinizin basit düzenini anında etkili ve yaratıcı çalışma odası dekorasyonuna dönüştürebilirsiniz. Mavi ve beyaz kombinasyonu modern bir his oluşturur ve genel olarak taze ve sıcak bir görünüm sağlar. Benzer tonlarda mobilya düzeni ile odanızı tamamlayarak  uyumlu bir etki sağlayabilirsiniz.

Dış ofis

Bir bir bahçe odasında ev ofis çalışma alanları yapabilirsiniz.ve  bu alanlar ayrı yaşam alanları için de idealdir. Yazışma ve dosyalama ve daha yaratıcı çalışmaları için ayrı bir yer kullanımı huzur duygusu oluşturmasına yardımcı olur. Ve çalışırken dışarı bakmak harikadır yeşil bir bahçeden daha ilham verici bir şey yoktur. Benzer sandalye, küçük detaylar ve masa ile sizde güzel bir home ofis dekoru yapabilirsiniz.

Alfabe duvar kağıdı ile köşe ofis

Anlamlı bir duvar kağıdı sayesinde bir odanın bir köşesinde bariz bir ofis alanı yaratabilirsiniz . Burada görülen tasarım ilginç bir bulmaca yapma, kaligrafi tarzı harflerin düzeni içinde saklı kelimelere sahiptir. Böyle bir desenli duvar görünümünü tamamlamak ve güçlü bir vurgu rengi eklemek için basit, modern mobilyalar seçerek odaya ilgi ekleyin.

Beyaz masa ile yeşil duvar home ofis alanı

Yeşil bir duvar rengi ile çalışma odanızda ideal bir seçim yapmış olursunuz, çünkü yeşil ferahlatıcı ve canlandırıcı etkisi olduğu söyleniyor.Böyle bir klasik yosun yeşili özellikle beyaz ile harika uyumlu görünüyor. Taze beyaz mobilyalarla yeşil kullanarak karanlık odaları daha aydınlık hale getrebilirsiniz Ve tamamlayıcı tonlarını kullanarak desen eklemek için  İskandinav Stili Sandalye seçebilirsiniz.

Akıllı duvar depolama ile ev ofis alanı

Bir akıllı,duvar düzeni davetkar bir çalışma alanı oluşturur. Büyük bir çalışma masası bilgisayar kullanarak yukarıdaki duvardan da  yararlanarak serbest dağınıklığı toplamak  için idealdir. Basit, kolay erişimli notlar için notları asmak  temel depolamak için mükemmel bir çözüm.

Bunlarda ilginizi çekebilir; Küçük Odalar Nasıl Daha Büyük Gösterilir 24 Dekorasyon İpucu

Desenli duvar kağıdı ile Gri ev ofis alanı

Eğer ev ofis alanı için desen kullanmaya karar verirseniz , blok baskı tasarımları biraz daha yumuşak bir yaklaşım veriyor.Bununla birlikte, yoğun olabilir, bu nedenle tek başına kullanıldığında daha  iyi çalışabilir. Sakinleştirici bir alışma alanı. Mobilya ve benzeri eşyaları yakışan tonlarda aksesuarları ile dekore edebilirsiniz.

Kullanışlı duvar depolama ile küçük çalışma alanı

Koridorda iniş kısmında genellikle gözden kaçan bir boşluk genelde olabiliyor, ancak yeterince büyükse küçük çalışma masaları ve ev ofis için ideal bir nokta sağlayabilir .Sırasıyla güzel bir düzen ile ve masanın üzerinde ekstra fazla şeyleri tutmak için duvara monte raflar, depolama üniteleri ve aydınlatma kullanımı sizi rahatlatır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ