Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Genç odası dekorasyonu modellerinden, odası küçük olan odalar için modern dekorasyon fikirleri seçtik. İşte İtalyan tasarımcıların genç odaları için mobilya tasarruf alanı ile yaratıcı genç küçük odası dekorasyonları. Genç oda tasarımları bu tasarruf alanı vurgulamak, onların yataklarını katlanabilir kullanımda seçmek, taban alanı korumak için harika bir yoldur.İyi aksesuar ve duvara monte raflı kitaplık seçimleri ile  düzenlemeler yapmak ayrıca doğru renk seçimleri ile birleştirmek daha modern ve parlak dekorasyonlar sağlar. Küçük Genç odasında katlanır yataklar ile dekorasyon fikirlerini aşağıdaki güzel resimleri inceleyerek sizde ilham alabilirsiniz. Ev Tasarımı özellikli olması gerektiğini düşünüyorum bazı diğer uygun yerden tasarruf fikirleri olan genç odalarına da rastlayabilirsiniz.Bize fikirlerinizi konu altından yorum yaparak paylaşabilirsiniz. )

Karyolaları, masaları, dolapları görüntülerde olduğu gibi yerleştirip küçük oda zemininde geniş yatak odası zemin alanı bırakarak yeterli depolama alanı sunup mükkemmel bir sistem sağlayabilirsiniz.

Düzenlemeyi sınırlayarak basit tutulur raflar , dolaplar, dolaplar yanı sıra masa ve sadece duvara bitişik bir karyola düzeni yapabilirsiniz. Çok modern, minimalist küçük genç odası dekorasyon fikirlerine sizde bir göz atın !

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ