Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Parlak, koyu renkler ve hoş pastel renkleri bir arada olan ev dekorasyonları, hatta çılgınca beyaz tasarımlar ile de eklemeler yapılarak şık ve sofistike ev dekorasyonları yapabilirsiniz.Burada bolca koyu renkli ev dekorasyonları bulabilirsiniz.Hepsi de çok şık ve modern tarzlarda bir görünüme sahip.

Şık, koyu, nötr tonların ev dekorasyonunda kullanılması hakkında güzel bir şeyler her zaman vardır. Aşağıdaki galerimizde görebileceğiniz gibi koyu renklerde ev dekorasyonlarının  tümü de farklı,  onların çoğu koyu gri, kahverengi tonları ve koyu kremlerin kullanımı ile birleştirilmiştir. Yumuşak, modern mobilyalar ve yadsınamaz tarzı ile birleştiğinde, bu evleri kendi şekilde benzersiz ve özel yapmaktadır.
İlk koyu gri ve siyah ana renklerde olan ev dekorunda olduğu gibi şık, koyu renklerde gri ve fümeler çok kullanır. Koyu gri duvarlar ve mobilyalar kesinlikle karanlık ama kesinlikle korkutucu olmayan bir görünüm için harika  seçimlerdir. Koyu renkli tuğla duvarlar ve parke döşemeleri ile birleştiğinde çok şık görünümler elde edilir. Ayrıca , iyi bir bir kaç sanayi tarzı aydınlatma ve aksesuar kullanmakta bu evlere daha şık ve çekicilik ekler. .

Bir sonraki koyu renkli ev dekorasyonu ise  gri tonlarda iyi bir anlaşma kullanır, ancak bazı şık renk ve desenler ile oynamak çok iyi bir şekilde dengelenmiştir. Özellikle canlı olarak sarı yemek sandalyeleri, desenli yastık ve bol dökümlü  battaniye ile yatak mükemmel aksi nötr alan tarafından çerçevelenmiştir.

Bakınız; Siyah duvarlar ile 10 ev dekorasyon örneği

Bir sonraki koyu ev dekorunda, Stüdyo tarzı bir ev seçilmiş , kullandığı ana tema gri renk neredeyse beton rengidir..Bu kasvetli renk arasından sıyrılmak için tasarımcı bazı çarpıcı kireç yeşili mobilya ve iç mekan bitkilerini az  şekilde seçmiştir. Ortaya çıkan boşluk hissi yaratıcı ama aynı zamanda eğlenceli ve sofistike.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ