Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Herhangi şık bir odanın dekorasyonunu vurgulayan, dokular, süsler ve stilleri gibi ilginç bir yaratıcılık ile bir araya koymak dekorasyonun anahtarıdır. Eğer dresuar veya konsol ve şömine üstüne eklemek için dekoratif aksesuarlar ve süsler gibi bazı şeyler arıyorsanız  bunlar şık bir kompozisyon elde etmenize yardımcı olacaktır nesneler olması gerekir. Şömineler ile evlerinizde hoş bir atmosferi yakalarken kullanacağınız aksesuarlarla kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Doğal İlginç

Bazen eksik, organik süslerdir. Evinize doğal bir elemanı eklemek için harika, küçük fosiller ile taşlaşmış ağaç, kayalar, ya da pirit kümeleri daha parlak dekoratif öğeler ile harika görünecektir.

Kutular

Kapaklı dekoratif tarz kutular  bir alana biraz yükseklik eklemenin harika bir yoludur. Küçük nesneleri saklamak veya uzaktan kumandalar gizlemek için bir sehpa üzerinde ve bir  konsolda mükemmel görünür, kutular her ev için zamansız ve şık bir görünüm ekler.

Şöminelerde Kutu Aksesuar Kullanımı

Şöminelerde Kutu Aksesuar Kullanımı

Çerçeveli Fotoğraflar

Arkadaşlarınız, aileniz ve özel yerlerde çektirdiğiniz resimler ile evinize kişisel bir aksesuar getirmenin yolu çerçevelerdir. Stilleri ve malzemelerin  karışımı ile İlgi Çeken çerçeveler dekorasyonunuza daha da ilgi katacak.

Şöminelerde Çerçeveli Resim KullanımıŞöminelerde Çerçeveli Resim Kullanımı

Şöminelerde Çerçeveli Resim Kullanımı

Şöminelerde Aksesuar Kullanımı

Şöminelerde Dekoratif Aksesuar Kullanımı

Şöminelerde Dekoratif Aksesuar Kullanımı

Süs Mum Çubukları

Konsol veya rafların üzerinde zarif daralan şekilde ve aynı zamanda güzel heykelsi şamdanlar ve mumluklar eve entrika ve yükseklik eklemek için güzel bir yoldur.. Mumlar yandığında  ise düzenlemenin geri kalanı üzerinde güzel bir iltifat ışık tutacaktır.

Şömineler Mum Süs Kullanımı

Şömineler Mum Süs Kullanımı

Seramik bir öğe

Güzel bir alanda  kontrast ekleyen şık bir seramik parçası veya bir el yapımı zanaat elemanıdır.Sofistike bir görünüm için bir vazo, kase, tabak ya da geniş aksesuarlar eklemeyi düşünün.

Şöminelerde Seramik Kullanımı

Şöminelerde Seramik Kullanımı

Bitki süsler

Konsollarınızın üstüne bitkiler, çiçekler ve süsleri ile bazı yeşillik ekleyin. Onların doğal şekilleri ve güzel renkleri ev dekorasyonunuz içine yumuşak, taze elemanı enjekte eder.

Şöminelerde Süs Bitki Kullanımı

Şöminelerde Süs Bitki Kullanımı

Sanat Eseri

Çerçeveli sanat eserleri ve topraklama heykeller şömine aksesuarları için idealdir. Raslantı olarak bir ayna veya daha büyük resme veya fotoğrafa yaslandığı zaman dinamik bir kare oluşacak ve küçük parçalar daha şık görünecektir.

Şömine Modelleri

Şömine Modelleri

Kitaplar

Sehpa üstündeki kitap yığınları kaldırılmak için  şekillendirilmiş raflar veya şömine etrafında dekore edilebilir.  Eski romanlar, ya da bilgilendirici ansiklopedileri üst üste koyarak  ilgiyi çekebilir, kapaklarını göstermek için izin yan kompozisyonu ile renk tasarımları ekleyin.

Şöminelerde Kitaplıklar

Şöminelerde Kitaplıklar

Modern ev dekorasyonu için salonlarınıza veya diğer odalarınızda yaptıracağınız şömineler ve kullanacağınız aksesuarlar ile otantik bir ortamın yanında trendi yakalamış olacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ