Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Yatak odası takımlarının vazgeçilmez mobilyalarından olan komidinler, yatağın başucuna konulan, üzerine okuma lambası ve birçok süs eşyasıyla birlikte kozmetik ürünleri yerleştirilebilen ev mobilyalarıdır. Çift kişilik yataklarda her iki tarafa konan komidin, tek kişilik yataklarda da bir adet olarak bulunabilmektedir. Çekmecelere sahip olan bu ürün pek dikkat edilmeyen bir mobilya olmakla birlikte oldukça kullanışlıdır. Komidinler yatak odası kadar zaman zaman salonda da kullanılabilirler. Salon dekorasyonları nedeniyle kullanılmalarının yanı sıra üstüne çeşitli süs eşyaları ve çiçek gibi ürünler konulabilir.

KOMİDİN MODELLERİ

Komidin modelleri bakımından oldukça zengin mobilyalardan bir tanesidir. Yatak odası takımıyla birlikte alınan komidinler genel olarak yata odasının çizgilerini taşımaktadırlar. Çekmeceli ve çekmecesiz modelleri olabilen komidinler, tek çekmece ve bir raf şeklinde de dizayn edilebilirler.

Komidin modellerinin bazıları ayaklı olup yerden yüksekken, bir kısmı da tamamen ayaksızdır. Demir aksamları yoğunlukta olan kimi komidinlerin ayakları da demir olabilmektedir. Tahta komidin seçenekleri kadar lake komidinlerde bulunmaktadır. Renk açısından ahşabın tonları veya değişik renklerde boyanmış komidinlere rastlamak mümkündür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ