Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Koçtaş markasının bahçe bakımı ve dekorasyonu için tasarlayıp üretmiş olduğu ürünleri incelemeye süratle devam etmekteyiz. Bugün Koçtaş markasına ait olan çim biçme makinelerini inceleyeceğiz. Bahçelerimizde çimler oldukça hızlı bir şekilde büyümektedir. Ve çimler büyüyünce bahçe dekorasyonunu olumsuz etkilemekle beraber hoş olmayan bir görünüme sebebiyet vermektedir. Bunun yanı sıra çimler uzayıp büyüdükçe yürümemize engel olabilmektedir. Ve çimler uzayıp büyüdükçe sağlıksız bir hal alacaktır. Bu nedenle çimlerimizi sürekli biçmemiz ve bakım yapmamız gerekmektedir. Aksi takdirde  çimler bahçe dekorasyonumuzda hem bizi hem de misafirlerimizi rahatsız edebilir. Bu nedenle düzenli ve sürekli bir şekilde çimlerimizi biçmeliyiz. Çimleri biçmek için günümüzde makineler tasarlanıp üretilmiştir. Nitekim ünlü marka Koçtaş da çim biçme makineleri üretmektedir.

Koçtaş’a ait çim biçme makineleri ise şöyledir;

İlk olarak Mac Allister elektrikli çim biçme makinesi bulunmaktadır. Bu makinenin güç seviyesi farklılık gösterebilmektedir. 1300 w güce sahip olan çim biçme makinesinin çim  toplama kapasitesi 40 litreye ulaşmaktadır. Kesme seviyesi ise 25 ila 75 mm seviyesinde olan çim biçme makinesi tercih ederken çim toplama kapasitesine özen gösteriniz. Kapasitesi yüksek olan çim biçme makineleri işinize daha çok yarayacaktır. Mac Allister 1300 v gücüne sahip olan bu çim biçme makinesi elektriklidir.

Mac Allister 140 cc’lik çim biçme makinesi ise  benzinli ve çelik yapıda bir gövdeye sahiptir. Bu makinenin çim toplama haznesi ise 60 litreye kadar ulaşır. Bunun yanı sıra misinalı çim biçme makineleri de mevcuttur. Bu misinalı çim biçme makinelerinin tek elle kullanmak mümkündür. Diğer çim biçme makinelerine göre daha rahat bir kullanımı mevcuttur.

Misinalı çim biçme makinelerinin gücü ise 950 wolt’dur. Çim biçme makineleri oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Çim biçme makinelerini uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Bahçelerinizde bulunan çimleri çim biçme makineleri sayesinde kolaylıkla yorulmadan biçebilirsiniz. Böylece bahçelerinize daha hoş bir görünüme sahip olacaktır. Çim biçme makinelerinin fiyatları ise 500 ila 1500 tl arasında değişmektedir.

Şimdi gelin 2017 yılının çim biçme makinelerini fotoğraflarla araştıralım.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ