Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Değerli takipçilerimiz bir önceki makalemizde yaz mevsiminde teras, bahçe ve balkonlarımızı daha çok kullanacağımızdan sıklıkla bahsetmiştik.  Bahçe ve balkon dekorasyonlarının birçok önemli unsuru bulunmaktadır. Birçok oda için aynı unsur önemli rol oynamaktadır. Bunlardan birisi de aydınlatma konusudur.

Aydınlatıcılar dekorasyon üzerinde oldukça etkilidir. İyi bir aydınlatma ürünü ve doğru kullanımı dekorasyonunuzu olumlu etkilerken, yetersiz ve yanlış kullanılan bir aydınlatma ürünü dekorasyonunuzu olumsuz etkileyebilir. Oldukça ince bir nüans olan aydınlatma konusunda demek ki oldukça dikkatli ve özenli hareket edeceğiz. Ünlü markalardan birisi olan Koçtaş markası 2017 yılında bahçe ve balkon dekorasyonlarında kullanacağımız farklı modellerde birçok aydınlatıcı ürün tasarlayıp üretmiştir.

Koçtaş’ın bahçe dekorasyonu için ürettiği aydınlatıcılar ise şöyledir. Genellikle bahçe dekorasyonlarında kullanılan aydınlatıcı ürün kamp lambalarıdır. Karanlık bir bahçeyi aydınlatmak için yeterli olan kamp lambalarından birkaç adet temin etmeniz yeterli olacaktır. Kamp lambaları ucuz fiyatları ile her bütçeye uyum sağlamakla birlikte plastik yapılmış ve çeşitli renkleri mevcuttur.

Koçtaş markasının ikinci olarak en çok tercih edilen aydınlatıcı ürünü Blooma Mozaik saplamadır. Adından da anlaşılacağı üzere Mozaik bir görünümü bulunmaktadır. Bu aydınlatma ürününü bahçelerinizde veya saksılarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bahçe dekorasyonunuzda fark yaratmak istiyorsanız Blooma Mozaik Saplama Solar Aydınlatma sizler için ideal seçenekler arasında yer almaktadır.

Bahçe dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz diğer bir ürün ise Libo Solar Apliktir. Duvarlara monte edilen bu aydınlatma ürünü bahçe ve balkonunuza sıcak ve hoş bir hava katacaktır. Bu ürün inanılmaz derecede enerji tasarrufu yapmakla birlikte bahçe ve balkonunuzu uzun soluklu aydınlatacak şekilde tasarlanmıştır. Bahçe dekorasyonunuzu aydınlatmak için led ışıklarda kullanabilirsiniz.

Led ışıklar fazla göz almamakla birlikte bahçeyi aydınlatmak için yeterli kapasitededir. Ayrıca şık görünümleri ile bahçenize modernlik katacaktır. Koçtaş’ın ürettiği led ışıklar şarj edilebilir özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde ledleri uzun yıllar kullanmanız mümkün olacaktır. Tüketicinin ilgi odağı olan bu ledler farklı renklerde de bulunmaktadır. Bahçe dekorasyonlarında en çok kullanılan aydınlatma ürünleri ise projektörlerdir. Projektörler  uzun yıllar kullanabileceğiniz bahçenizi aydınlatma da yardımcı olacak ürünlerin başında gelmektedir.

Sizlerde bahçe dekorasyonlarınızı aydınlatmak istiyorsanız Koçtaş markasının ürettiği aydınlatıcılara daha detaylı bir şekilde göz atmak için fotoğraf galerimize tıklayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ