Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

çocuğun yatak odası tasarımı ve dekorasyonu seçmek, çocukların günden güne hızlı büyüyor olması göz önüne alındığında çok zor olabilir. “gelecek için iyi şeylerin” yeterince iyi saklamak için yollar bulmak, önce teknolojik cihazların iyi bir şekilde dekore etmek gerekir.Ama kız odası dekorasyonunda ana renklerden pembe, beyaz, kırmızı renkler ile herhangi bir odayı daha eğlenceli, yenilikçi depolama çözümleri ile dekore edebilirsiniz.Eğer oda küçük ise duvara monte çalışma masaları ve raflar ve katlanabilir duvara bitişik yatakları öneririz.Bu şekilde zeminden tasarruf edip daha rahat ve geniş oda dekorasyonu sağlayabilirsiniz. Aşağıda, bu güzel dekore edilmiş kız odalarından , pratiklik ve yaratıcılık mükemmel denge ile sağlanmıştır ve  kolayca hem ebeveynler ve çocuklara hitap ediyor.

kiz oda dekorasyon fikirleri 2015

kiz oda dekorasyon fikirleri 2015

kız odası yatak modeli, kilimi, dolap üniteleri ve parlak renk kombinasyonu masaları ile çarpıcı ve renkli posterleri ile daha heyecan verici bir ses ayarlanır.

Ayrıca bakınız; Çocuk Odası Çalışma Masası Mobilyaları 2015

kiz cocuk odasi pembe 2015

kiz cocuk odasi pembe 2015

Duvar sanatı aynı zamanda uygulamada karakteri ile kızların sevdiği bir alan oluşturur.

Hatta bu ikiz ranza yatak tarzında bir çok çeşit bulabilir ve çok fonksiyonlu yerleşik rafları, merdivenler ve depolama üniteleri ile harika bir kız odası yapabilirsiniz.!

kiz cocuk odasi modelleri 2015

kiz cocuk odasi modelleri 2015

Aşağıdaki galeriden 2015 Kız odası modelleri ve dekorasyon fikirleri için ilham alabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ