Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Genel olarak kadınların ev içerisinde tabiri caizse en uğrak mekanı olarak bilinen mutfaklar, günümüzde gerek yeni tasarım modelleri ve renk kombinleri ile oldukça şık ve modern bir görünüm oluşturmakta. Kadınlar mutfak dekorasyonu alanında çok titiz davranmaktadır, bunun nedeni ise günün birçok vaktini geçirdikleri bir yerde olabildiğince huzur ve ferah bir yapı içerisinde bulunmak istediklerinden dolayıdır. Mutfak alanında özellikle’de dolaplara verilen önem ve hassasiyet oldukça ön safta. 2017 yılında mutfak dolabı modelleri üzerine en çok tercih edilen renk kırmızı olarak karşımıza çıkmaktadır. İştah kabartıcı bir renge sahip olan kırmızı, aynı zaman’da kışkırtıcı ve çalışma olasılığı yüksek tutan bir renk olarak ta mutfaklarda tanımlanmaktadır. Tutkunun ve aşkın rengi olarak ta ifade edilen kırmızı rengi, mutfak dolabı üzerine kombine edilen renk asaleti ile oldukça harika mutfak dekorasyon alanları oluşturmakta.Kırmızı rengine ek olarak renk tavsiyeleri arasında ve aynı zaman’da tercih edilmekte olan krem ve siyah renkleri de oldukça rağbet edilen ikinci ek renk olarak bilinmekte.

En güzel mutfak dolabı modelleri arasında bu senenin vazgeçilmez rengi olarak kendini gösteren kırmızı, ilave edilen krem veya siyah renkleri ile oldukça harika bir amniyans sergilemekte.

Sizler de 2016 kırmızı mutfak dolabı modelleri arasından bir seçim yapmak istiyorsanız, ilham verici görsellere hemen aşağıda bulunan galeri bölümünden göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ