Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Mobilya tekstili alanında ülkemizde birçok önemli ve ünlü markalar bulunmaktadır. Bu markalardan birisi de Kilim mobilyadır. Kilim mobilya 1976 yılından bu yana kaliteli eşyalar üreterek bizlere hizmet etmektedir. Kilim mobilya ev dekorasyonunda her oda için eşyalar üretmektedir. Sizlerde ev dekorasyonunuzda değişiklik yapmak veya yeni bir stil oluşturmak istiyorsanız Kilim mobilyanın ürünlerini tercih edebilirsiniz. Bugün Kilim mobilyanın 2017 yılına ait koleksiyonunda yer alan oturma gruplarını inceleyeceğiz.

Kilim mobilyaya ait oturma gruplarından ilki Zigana oturma grubudur. Zigana oturma grubunun mavi ve pembe olarak iki adet rengi mevcuttur. Bir adet üç kişilik, bir adet iki kişilik ve iki adet berjerden oluşmaktadır. Üç ve iki kişilik koltukların yüksekliği 90 cm, genişliği ise 210 cm’dir. Berjerlerin ise genişliği 85 cm yüksekliği 97 cm’dir.

İkinci olarak Fiesta oturma grubu bulunmaktadır. Fiesta oturma grubu 2 adet üçlü kişilik, 2 adet ise berjerden oluşmaktadır. Üç kişilik oturma grupları çekyat özelliğine sahiptir. Ayrıca üç kişilik oturma gruplarının depolama alanı da mevcuttur. Evinizdeki gereksiz veya fazla eşyalara bu koltukların haznesinde saklayabilirsiniz. Fiesta koltuk takımının ön plana çıkmasına neden olan özelliklerden birisi de sıvı geçirmez olmasıdır.

Kilim mobilyanın oturma gruplarından biri de Almila’dır. Tıpkı Fiesta gibi 2 adet üç kişilik, 2 adet berjerden oluşan bu takımda üç kişilik koltuklar clik clak özelliği ile tasarlanmıştır. Koltuk takımlarında rahatlık oldukça önemli olduğu için bu takımın koltuklarında bonel yaylarla birlikte takoz süngerlerde kullanılarak daha konfor bir yapıda olması amaçlanmıştır.

2017 koleksiyonunda yer alan oturma gruplarından bir diğeri ise Buca oturma grubudur. Buca oturma grubunda kendi zevk ve keyfinize göre veyahutta dekorasyon modelinize göre istediğiniz rengini seçebilirsiniz. Ayrıca bu takımda altın sarısı renkte desen ve figürler kullanıldığından modern bir görünüme sahiptir.

Bunun yanı sıra Kilim mobilyaya ait İnci ve Göreme adlı oturma grupları bulunmaktadır. Bu oturma gruplarında isteğinize göre deri veya kumaş kullanılmaktadır. Ayrıca oldukça şık ve modern bir görünüme sahip olan oturma grupları oturma odanıza farklı bir hava katacaktır. Her bütçeye uygun Kilim oturma gruplarını fotoğraf galerimize tıklayarak inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ