Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

EN ÖZEL ANLAR İÇİN KRC YEMEK TAKIMI

Karaca yemek takımı, şık tasarımlarıyla her zaman sofralarımızı süslemeye devam ediyor. Karaca bu işe, ilk olarak 1973 yılında küçük bir cam atölyesiyle başlamıştır.  Babalarının verdiği umut ve heyecanla yola çıkarak herkesin bir çok iş başarabileceğini herkese anlatmaya çalışmıştır. Yıllardır bu sektörde adını büyük harflerle yazdıran krc,  yenilikler üretmeye ve tasarlamaya devam ediyor. Çok özel bir tasarım harikası olan bu firma özel günlerimizde davetlerde ve benzeri bir çok zaman da hatta gündelik kullanımlar da bile her zaman yanınız da . Bu modeller her zaman bütün beğenileri üzerinde toplamayı başarmıştır. O yüzden öncü bir firmadır. Önemli olan cesaret ve bir adım atmak gerisi kolay. Bir umut ve heyecanla işe koyulan karaca ailesi bünyesine bir çok kişiyi de katarak bir çok kişinin de umudu olmuştur. Sadece yurt için de değil yurt dışında da muhteşem tasarımlarını pazarlayarak bugünlere gelmiştir. İnsanların en özel anlarını paylaştığı sofralarda karaca her zaman yanınızda olmuştur iyi ve kötü günlerinizde .Her zaman ilklerin öncüsü olmayı  sürdürmüştür. Yepyeni tasarımları siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

Asaletinin simgesi,  zerafet’in temsilcisi, görüntüsüyle insanın nefesini kesen güzellikte olan inciler.

Evet, incilerden yemek takımı yapmayı başaran, bunu ilk akıl edip hayallerdeki muhteşem tasarımları ortaya çıkaran karacadır. “ Fine pearl” serisi dünya da bir ilktir. Gerçek incilerden oluştuğu ve el işçiliğinin çok fazla olduğu bu kusursuz takımlar büyüleyici güzellikte ve her zaman sofralarınızda sevdiklerinizle  birlikte yanınızda. Bütün karaca takımlarına, istediğiniz zaman da ve yerde ulaşabilirsiniz. Hemen hemen her bölgede bayisi bulunan bu firmalardan ulaşabilirsiniz. İsterseniz de   internet üzerinden sipariş verebilirsiniz. Her şey de olduğu gibi karaca’nın ürünlerin de de kullanma talimatlarına, yıkama önerilerine uyarak kullanırsanız ürünlerinizin ömrü uzamış olur ve bozulmadan kullanabilirsiniz.

Çeşit  çeşit bir çok model ve tasarıma sahip olan karaca, sevdiklerinizle en özel, en mutlu günlerinizde yanınızda olmaya devam ediyor. Yemek takımlarının dışında diğer ürünleriyle de  her zaman hizmetinizde. Bütün günlerinizin, özel ve güzel olması dileklerimizle karacayla kalın.

Karaca (KRC) Yemek Takımı Modelleri Fiyatları

Fiyat bilgileri yukarıda yer alan resim galerimizde satın alma linkleri ile birlikte belirtilmiştir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ