Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

İstikbal Mutfak Dolapları Ve Modelleri

Her yıl farklı mutfak tasarımları ortaya koyulurken, bunlar arasında tercihlerden olan istikbal mutfak dolapları modelleri, standart modellerden klasik modellere kadar çok fazla çeşitliliğe sahip olabilmektedir. Elbette ki akrilik modeller tercih edilirken, laminat kapaklar, daha uygun fiyatlar için profil kapaklı modeller tercih edilebilir. Bu ürünlerin tasarımlarına göz atmak gerekirse, seçimleriniz şöyle olabilir.

Camlı kapaklı modeller

Mutfak dolaplarında her zaman kapalı kapakların tercih edilmesi doğru değildir. Üst dolap, her iki yandan da dikey olarak 2’şer kapak ile tasarlanırken, ortada bulunan yatay olması gereken cam kapaklar tercih edilebilir. Elbette ki ortada kalan bu kapaklar cam olarak tercih edildiğinde, oldukça şık bir görünüm ortaya çıkmaktadır.

en güzel İstikbal Mutfak Dolapları ModelleriAlüminyum kapaklar

Yine bahsedilen bu cam kapaklı modeller, alüminyum çerçeveler olabileceği gibi, çok tercih edilmese de, diğer kapakların malzemelerinden de tercih edilebilir. Bunların yanı sıra, istikbal mutfak dolapları modelleri farklı tasarım olarak sunulurken, profil kapaklı modeller şöyledir.

Profil kapaklı ürünler

Profil kapaklı mutfak dolapları, genel olarak ana renk açık olarak tercih edilirken, kapak profilleri, koyu ve kahve tonlarında tercih edilmektedir. Elbette ki renk çeşitliliği oldukça fazla olması ile birlikte, müşterinin isteğine göre lake beyaz ya da pek çok farklı seçimler yapılabilir.

Siyah dekorasyon

Yine parlak bir mutfak dolabı tercih etmek istiyorsanız, mutfak duvarları ile bir uyum içerisinde olabilecekken, camlı kapaklarda bu renk için önemli bir seçim olabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ