Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

İstikbal Mobilya 2018 yılının yeni modellerini müşterilerine sundu.  Yeni trendleri yakından takip edenler için en yeni modelleri sizlere sunacağız. Bu yıl avangart, modern ve chester koltukları yeni koleksiyonlarda bol bol göreceğiz. İstikbal Koltuk Takımı Fiyatları ile ilgili güzel bir haberi paylaşmak istiyoruz. Firma bu yıl koltuk fiyatlarında zam uygulaması yapmıyor. Bu salon veya oturma odası koltuk takımlarını yenilemek isteyenler için güzel bir haber niteliği taşıyor. Ayrıca firma müşterilerine 12 ay ay peşin fiyatına taksit imkanı sunuyor. Bu Yılın yeni koltuk modelleri arasında Pekin, Karat, Santiago, Lima, Dante Deluxe modelleri bulunuyor. Fiyatlar modellere göre değişiyor. Koltukları takım veya tek parça olarak satın alabiliyorsunuz. Bazı ekstra özellikler, örneğin yataklı ve sandıklı olması fiyatı biraz artıbiliyor. Genel olarak fiyatlar 4000-7000 TL arasında farklılık gösterebiliyor.  Bu fiyatlar her zaman değişebiliyor, kesin bir fiyat almak istiyorsanız İstikbal Mobilya’nın kendi sitesinde yer alan fiyat listesini inceleyebilirsiniz. Tabii ki öncelikle almak istediğiniz modeli belirlemeniz lazım. Sizler için galerimizde İstikbal mobilyanın görsellerini ve ulaşabileceğiniz linkleri kaynak olarak paylaştık.

Alt kısımda yer alan galerimizde İstikbal Koltuk Takımı Modellerini inceleyebilirsiniz.

İstikbal 2018 Yeni Koltuk Takımı Modellerinde, tüm trend dekorasyon renkleri bulmanız mümkün. Bir birinden farklı modeller ile çiçek desenli yastıkları ile kombine edilmiş. İstikbal 2018 Koltuk Takımı Modelleri en uyum renkler bir arada kullanılarak tasarlanmış. Hem kalitesinden hem şıklığından hiç bir zaman ödün vermeyen İstikbal canlı renk döşemeli koltuk modelleri ile her tarza ve zevke hitap ediyor.

Daha ilk bakışta İstikbal 2018 Oturma grubu modellerinden kendinizi alamıyorsunuz. Hemen eviniz hayallerinizde canlanıyor. Acaba bu koltuk takımı benim evimde nasıl olur düşüncesi sarıyor. Gerçekten tek bir koltuk takımı ile evinizin tüm havasını bir anda değiştirebilirsiniz. Hele ki mobilya seçimleriniz İstikbal markasından olursa bu hiç kaçınılmaz.

İstikbal 2018 Yeni Koltuk Takımı Modelleri her rengin yanına yakışır Açık pembe, pudra, bej, turkuaz, bej aynı zamanda çiçek desenleri ile bu yılın en popüler tasarımlarında.Kalitesi ve şıklı bir arada evinizi taşıyan İstikbal koltuk takımlarını yıllarca şıklığından ve kalitesinde ödün vermeden kullanabilirsiniz.

İstediğiniz tarzın ve enerjinin üstünde, İstikbal koltukları evinizde uyumlu görüntüyü yakalamanıza yardımcı olacak bir çok renk çeşidini bir arada sizlere sunuyor. Hem tek başına hem de farklı ve uyumlu bir renk ile kullanılan koltuk takımları zarifliğiyle ve modern tarzı ile her yerde bakışları üzerine çekmeyi başarır.

Üstelik 2018-2019 dekorasyon trendlerini yansıtan İstikbal koltuk modellerinde, parlak ve canlı renklerin tercih edebileceğiniz bir çok çeşit ile dolu.

İstikbal 2018 Yeni Koltuk Takımı Modelleri arasında, koltuk ve yastık rengi kombinlerde farklı renkleri, desenleri bir arada nasıl kullanıldığını ve nasıl daha şıklık verdiğini tüm ayrıntıları renkleri ile aşağıdaki galerimizde görebilir alışveriş öncesi fikir sahibi olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ