İstikbal markalı inceleyeceğimiz ilk tv ünite modelinin adı Rustik’dir. Rustik adlı tv ünitesi E1 kalite standartlarında olmakla beraber kanserojen madde içermeyen malzeme kullanımı mevcuttur.  Bu tv ünitesinin genişliği 193 cm iken yüksekliği ise 168 cm’dir.  Derinliği ise 48 cm’dir. Bu tv ünitesinde 4 adet kapaklı bölme bulunurken 5 adet de raf bulunmaktadır. Bunun yanı sıra kapaklı bölmelerinde dekoratif figür ve desenler mevcuttur. Genel olarak baktığımızda sarıya yakın bir rengin tercih edildiğini görmekteyiz. Oldukça şık ve modern bir tasarıma sahip olan Rustik tv ünitesinin fiyatı ise 1417 TL’dir.

İstikbal Paula TV Ünitesi 878.-TL
Bir diğer tv ünitesi modelinin adı ise Paula’dır. Paula tv ünitesinin genel olarak incelediğimizde ceviz renginin kullanıldığını görmekteyiz.  Bu tv ünitesinde tv sehpası da yer almaktadır. Bunun yanı sıra birçok raf ve kapaklı bölmeleri mevcuttur. Bu raf ve bölmelere evinizde bulunan gereksiz eşyalarınızı depolayabileceğiniz gibi çeşitli tarzdaki aksesuarlarınızı da yerleştirebilirsiniz.  Ayrıca kitaplık bölümü bulunmaktadır. Genişliği  148 cm, yüksekliği 168 cm’dir. Bu ünitenin fiyatı ise 878 TL’dir.

 


İstikbal Gold TV Ünitesi 878.-TL
Bir başka tv ünite modelinin adı ise Gold’dur. Adından da anlayacağınız üzere bu ünite altın rengine sahiptir. Oldukça ideal bir tv ünite modeli olan Gold tv ünitesinde diğer ünitelerde olduğu gibi yüksek ayak teknolojisi kullanılmıştır. Bu özelliği sayesinde daha rahat bir şekilde temizlik yapabilme olanağı sağlamaktadır. Bu ünitenin fiyatı ise 878 TL’dir. Bu ünitenin genişliği 142 cm, yüksekliği ise 170 cm’dir.

İstikbal Baron TV Ünitesi 698.-TL
Tv ünitelerinin giderek trend olduğu ülkemizde İstikbal markasının üretmiş olduğu modellerden birisi de Baron’dur. Gümüş grisi ve beyaz rengin ortak kullanıldığı bu model lüks ve şatafatlı yapısı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu şık ve lüks tv ünitesinin fiyatı ise 698 TL’dir.

 


İstikbal Nella TV Ünitesi 792.-TL
Son olarak inceleyeceğimiz modelin adı ise Nella’dır. Nella tv ünitesinde beyaz ve ceviz renkleri bir arada kullanılmıştır. Oldukça ideal boyutlara sahip olan bu tv ünitesi modeli hemen hemen tüm salon dekorasyonlarına uyum sağlayabilecek kapasitedir. Nella tv ünitesinin fiyatı ise 792 TL’dir.

İstikbal Side TV Ünitesi 506.-TL

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ