Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

ÇALIŞMA ALANLARINDA DEKORASYON

İş yerlerinde de artık rahat çalışmak ve şık bir tasarıma sahip olmak için bize uygun dekorasyonlarla ortamı ferahlatıp genişletebiliriz.Genellikle çalışma alanlarının büyüklüğüne ve genişliğine göre değişkenler artmaktadır. Kendinize has bir ofis ortamınız var ise masanızı,masanın üzerindeki eşyaları ve daha birçok nesneyi kendi arzularınıza göre şekillendirip düzenleyebilirsiniz. Çalışma alanlarında dekorasyon seçenekleri bizim göz zevkimize göre farklılık gösterebilir.Fakat ofis içersinde aynı alanı paylaştığınız başkaları da var ise dekorasyonda farklılık görmek mümkün oluyor.Çünkü herkes kendi alanını kendine göre tasarlar ise farklı dekorasyonları bir arada görmek mümkün oluyor. İş yeriniz için dekorasyon önerileri  almak yerine kendi kafanızda bir dekorasyon tasarlamanız sizin göz zevkinize hitap eden bir çalışma ortaya çıkarmanızı sağlar. Bu illa ki ofis ya da iş yeri olmak zorunda değildir.Kendi evinizde size ait bir çalışma alanı bile yaratabilirsiniz. Yapmanız gereken en önemli iş dekorasyonu bütünüyle tasarlamaktır.

Home Ofis Dekorasyon Yani çalışacağınız alana yakın renkle boya yapılabilir. Duvar kağıtları yerleştirilebilir, masanızın üstüne buna uygun renklerde aksesuar alınabilir.

Ya da parkelere göre renk veya dekorasyon belirlemeniz uyum açısından göz alıcı bir çalışma yaratmanıza yardimci olabilir.Genellikle dekorasyonlar bir bütün olarak inşa edilmelidir.Aksi takdirde bir uyumsuzluk söz konusu olabilir. Çalışma alanlarının genişliğine göre farklı dekorasyonlar da tercih edilebilir.Örneğin ışık farklı kullanılabilir. Alanin genişliğine göre daha çok aydınlatma sistemleri tercih edilebilir. Unutmayın dekorasyon göz zevkinizin yansımasıdır

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ