Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Ev dekorasyonunda modern tasarımları yakalamak ve modern dekorasyon modeli seçmek zor oluyor.Evdeki diğer aile bireyleri veya ev arkadaşları ev dekorasyonu konusunda ortak kararların alınması ile yapılıyor.Herkesin zevki ve tarzı farklı olduğundan ve değişen dekorasyon trendleri ve farklı tasarım eşyalar hayli zor kararlara neden oluyor.

2018 modern ev dekorasyon modellerinde açık kat planları modern eğilimde olurken, oturma odasının da dekorasyonu  evdeki diğer odalar ile iyi bir uyum yakalaması gerekir. Genel olarak, oturma odasında  kanepe, televizyon gibi eşyalar ile zevkinize uygun bir dekorasyon ile kendinizi çok daha fazla güvenli ve mutlu hissettirmesi gereken bir yerdir. Bir şekerleme yapmak için kolay ve rahat bir alan olmalı. Bu 13 ev dekorasyonu modellerinden, oturma odalarının her birinde kendi ait ayrı bir kişiliği vardır, ancak tüm herkes için rahat ve huzur verici dekorasyon modelleri ile rahat koltuklar ve bir kaç saat geçirmek için şanslı hissedeceğiniz  inanılmaz yaratıcı dekorasyon fikirleri ile dolu.

Şeffaf perdeler ev dekorasyonunda korkunç televizyon parlamasını önlemek için kapatma alternatifi olurken büyük bir alanda bu halı açık oturma odasında ayrı bir alan oluşturur. Bir kaç arkadaş sohbet etmesi için bu odada avizelerin kuş kafesleri bize kuytu ve rahat alanları hatırlatıyor. Puflu koltuk muhtemelen ertelenmemesi gereken iyi  bir fikir ve ahşap kalıplı sandalyeler oturma odasına daha mükemmel modern bir hava eklemiş.

Serin, nötr renk paleti, bu oturma odasını sadece daha şık tutar. Bu oturma odasında güzel pastel duvar sanatı ile hoş görünüyor, aynı zamanda Tv koymak için şık bir yer. Akşam iş sonrası uzanmak ve modern bir görüntü yakalamak için harika bir dekorasyon. Siyah renk bir koltuk takımı ve ona zıt renklerde beyaz, halı, duvar ve yerler modern ve şık bir atmosfer yaratmış.

Bu tatlı ve basit oturma odasında duvarlar ve zemin üzerinde  sakinleştirici bej ve kahverengi iyi bir tamamlayıcı olmuş, doğal ahşap lambri ise eve harika bir görünüm ekliyor. Oturma odası ve yemek masası birlikte güzel görünüyor.Özel tasarım uzay çağı yemek sandalyeleri ve her ikisi de kahverengi ultra modern kanepe ile birbirlerine çok yakışıyor. Harika şık sandalye ve bir bisiklet olmasaydı bu oda  hiçbir şey olurdu.

Bu  nötr alana aksi bir renk hardal sarı halı gerçekten birlikte odada bütünlük oluşturuyor. Bu oturma odasında ise beyaz duvarlar ve açık gri kanepe ile güneşten tam olarak yararlanır. Bunları da kaçırmayın; Beyaz ve sofistike ev dekorasyonu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ