Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

İkizler Allah’ ın bir çift nimeti ve onlara aynı şeyleri yapmak gerekir. İkizlerin oda dekorasyonunu yaparken de onlara aynı şeyleri almalı ve her zaman  onlara eşit sevgi göstermelisiniz. Bugün sizlere ikizlerin yatak odası için her şeyi göstermek istiyorum ; iki yatak, iki gardrop, iki depolama dolapları, iki  kilim vb gibi, iki tarafında iki katına olmalıdır. Kızlar için güzel ikiz yatak odaları size ilham kaynağı olacak resim galerisi ile dolu. İki küçük prenses için yatak odası dekorasyonları sizler ile…

Kızların yatak odası için en yaygın dekor renkleri, kırmızı, pembe, mor, turuncu, beyaz ve sarı. Belki çiçekler, kelebekler, kalpler ve yıldız lar  Kız yatak odası tasarımlarının bir parçası olarak bulabileceğiniz en girly desenler. Onları duvar çıkartmaları olarak bulabilirsiniz, ya da perde, yatak ve kilim için bir model olarak alınabilir. Bazı karikatür temaları ile kız yatak odası dekorasyonuna gelince, Hello Kitty ve Disney Prensesleri kızların favorisidir. Bugün sizin için seçtiğimiz kızlar için ikiz yatak odası tasarımları’nın bazılarını görmek için galerimizi daha yakından inceleyin.

Ayrıca bakınız; Çok Çocuklu Aileler için 4′ lü Ranzalı Yatak Modelleri 2015

Zaten fark ettiğiniz gibi, iki katlı yatak , yada karşılıklı yatak gerekir,ve iki gardırop…  öncelikle bunlar ikiz yatak odasının en temel parçaları. Oda yeterince büyük değilse ranza tasarımları gerçekten yararlı olabilir. Onlar gerçekten pratik ve yerden tasarruf mobilya tasarımları arasında. Bazıları da iki yatak artı bir masada oluşabilir. Çocuklarınızın ödevlerini yapmasının  yanı sıra uyku için bir yer olabilir, çünkü küçük odalarda sahip evler için kesinlikle değer. Aşağıda, biz ikizler için küçük bir yatak odası dekorasyonu yaparken aklınızda birkaç tür yatak odası tasarımları seçebilirsiniz.. Onları kontrol edin.

Bunlarda Bakınız; Şık ve modern kız odası yatak fikirleri 2015

Bunlar Kızlar için Güzel İkiz Yatak Odası Dekorasyonları, onlardan ilham alacağınızı umuyoruz. Her ikisi için de aynı şeyleri alarak aynı şekilde dekore etmelisiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ