Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

İkiz bebeklere sahipseniz veya misafirlerimiz daha yoldaysa odalarını dikkatli ve seçici bir şekilde dekore etmeniz gerekmektedir. İkiz bebeğe sahip anne ve babalar diğer ebeveynlere göre daha zorlu bir sınav içerisinden geçmektedirler. Çünkü dekorasyon uygulanacak olan odaya iki misafirin gelmesi odayı biraz daha karışık hale getirebilir. Bu sorun hele de ikizlerin cinsiyetlerin de farklılık yaratıyorsa daha da yorucu geçebilir. Bebeğiniz için sizlere yeni ikiz bebek odası dekorasyonları ile ilgili görselleri hemen aşağıda bulunan galeri bölümünde hazırladık. İkiz bebekler için oda dekorasyonları arasında gerekli olan bir diğer husus ise perde modelleri ve halı modelleri üzerine seçiminizin doğru yapılmasıdır. İkiz bebeklerinizin cinsiyetleri farklı ise ortak bir renk kararı alarak dekorasyonu tamamlayabilirsiniz.

İkiz Bebek Odası Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?

  • Küçük odalar ikiz bebekler için daha kalabalık ve karmaşık olacağından diğer bebek odalarına nazaran biraz daha büyük olmalıdır.
  • İkiz bebek odası dekorasyonu için oda yeteri kadar büyük ise, her bebeğiniz için ayrı eşyalar satın alarak oda içerisine yerleştirebilirsiniz.
  • İkiz bebeklerin biri erkek ve diğeri kız ise dekorasyon alanı biraz daha değişkenlik kazanacaktır. Kız için ayrı, erkek için ayrı seçeceğiniz bebek odası eşyaları yanı sıra odanın duvar rengini de unisex diye adlandırdığımız her iki cinsiyet içinde uygun olan renk tonları içerisinden seçmeniz daha uygun olacaktır.
  • Hazır halde bulunan ikiz bebek odası dekorasyon ürünleri gibi, aynı zaman’da özel olarak mobilya atölyelerine cinsiyeti farklı olan bebekleriniz için ayrı mobilyalar yaptırabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ