Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Ev dekorasyonu içerisinde oldukça önemli olan duvar rengi birçok kişi tarafından iki renk arasında kararsız kalmalarına neden olmuştur. Sevdiğiniz bir renk üzerinden evin tamamını veya belirli bir bölümünü boyamak için hazırlandığınız bu süreçte kararınızı net bir şekilde vermeniz, sonradan oluşan hayal kırıklıklarına uğramamanız için iyi bir seçim olacaktır. Günümüz evlerinde genellikle yarı beyaz diğer yarısı ise kişinin beğendiği bir renk üzerinden boya işlemi yapılmaktadır. Bu oldukça klasik ve alışılmış bir duvar dekorasyonu olduğu için daha alternatifi bol örneklerden faydalanarak duvarlarınıza iki renk üzerinden boyama işlemi yapmanız daha uygun olacaktır. Birbirinden farklı fakat uyumlu iki renk ile duvar boyama işlemi oldukça şık ve modern bir görünüm kazandırmaktadır. Eğer beyazında içerisinde bulunmasını istiyorsanız beyaz rengine yakışan en güzel rengi veya sevdiğiniz rengi ek yaparak sofistike bir görünüm kazandırabilirsiniz. Günümüz evlerinin birçoğunda alt kısımlar farklı renk seçenekleri ile tercih edilirken, üst kısımlarda beyaz veya nötr renkler üzeri tercihler yapılmaktadır. Ama renkli bir kişiliğe sahipseniz ve tarzınızı yansıtmak istiyorsanız, yukarıda da bahsettiğimiz gibi birbirine uyumlu iki renk üzerinden harika bir duvar kombini yaratabilirsiniz.

Evlerinize renklerle sihirli bir dokunuş yapmaya ne dersiniz? Duvarlarınızda tek renk kullanmak yerine farklı iki rengin görsel şölenine tanık olun. İki renkli duvar boyama işlemi için sizlerle birbirinden güzel fikirler sunacağız.

İki Renkli Duvar Boyama

İki Renkli Duvar Boyama

Duvarlarınızı farklı renklerde boyamaya başladığınızda birçok alternatifiniz var. Aynı duvarda yatay veya dikey bölümlendirme ya da duvarların yüzeyini farklı renklerde boyama alternatifleriniz bulunuyor. İki renkli duvarların nasıl boyanacağını merak ediyorsanız aşağıda paylaştığımız örnekleri ve resim galerisini incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Modern Ev Duvar Boyaları

Modern Ev Duvar Boyaları

Evinizi dekore ederken bazı pratik bilgilerden mutlaka faydalanın. Örneğin küçük bir salonunuz varsa açık renkleri kullanmak dar olan odanızı daha geniş gösterecektir. Evlerin iç dekorasyonunda kullandığınız boyaların büyük bir önemi vardır. Açık renklerin illüzyon etkisi vardır.

Bej Ve Beyaz Renkli Duvar Dekorasyonu

Bej Ve Beyaz Renkli Duvar Dekorasyonu

Eğer duvarlarınızı pembe ile bölmeyi düşünüyorsanız yanında beyaz renkleri tercih edin. Ferah ve canlı bir iç dekorasyona sahip olacaksınız.

Pembe Ve Beyaz Renkli Duvarlar

Pembe Ve Beyaz Renkli Duvarlar

Bu gibi özel konularda kararsız kaldıysanız mutlaka bir iç mimar’dan destek almalısınız. Bunun dışında 2017 iki renkli duvar dekorasyonları örneklerine aşağıda bulunan galeri bölümünden göz atarak fikir edinebilirsiniz.

Boyalar, evlerin iç tasarımı içi çok önemlidir. Son trendlerin unsurlarını taşıyan Modern Ev Dekorasyonu adlı makalemizde bulunan örnekleri inceleyerek daha ayrıntılı bilgilere sahip olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ